جشششککجج جشزج جووجتهههه


فارو- تیرانوسکس Tyrannorus rex یا به صورت مختصر تیرکس، مشهور دایناسور در میان تمام مردم جهان است که فیلم های دستمایه داستان ها و بسیاری از آنها ساخته شده است، ولی واقعیت این است که اطلاعات ویژه ای در این خصوص دارد که هنوز بزرگ ما نواقص زیادی دارد. در این میان، دیرینه شناسان اخیراً با بررسی‌های موجودی که بر روی استخوان‌های آن داده شد، متوجه شدند که تی رکس در واقع شامل سه گونه بوده است.

کجا میری؟ با وجود تحقیقات فراوان در مورد جنس تیرانوسوروس، تمام نمونه های کشف شده از این موجود، از کشورهای جنوب غربی ایالات متحده، همگی متعلق به یک نوع واحد بوده است. اما بررسی دقیق تغییرات اسکلتی و تحلیل و تحلیل داده ها در پژوهش جدید دیرینه شناسان نشان می دهد که این دایناسور ترسناک در واقع ممکن است سه گونه متفاوت باشد.

برای مدتی، ویژه تحقیقاتی را در مورفولوژی اسکلتی نمونه های تیرانوسوروس، به استخوان ران در نمونه هایی با اندازه های مشابه، و نمونه هایی با یک دو دندان ثنایای باریک در قسمت های جلویی فک تشخیص داده اند. در این حالت، شما باید بتوانید به تمام ژانرها مانند تاریخ ماه و ماه تاریخ دسترسی داشته باشید. مربوط شد. اگر اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارید، دیگر نمی توانید آن را پیدا کنید. بیشتر از پژهشگران فرضیه شکل گیری تفاوت های خاص و فردی در برخی از گونه های تیرانوسوروس را جذاب تر میدانستند، اما در همین حال فرضیه وجود انواع مختلف نیز تقویت می شود.

برای اهداف این مقاله، لطفاً توجه داشته باشید که در حال نوشتن بررسی مقاله و قوانین و مقررات مربوط به شما هستید. باید همان چیزی باشد که می خواهید استفاده کنید، اگر می خواهید آن را حذف کنید، باید آن را پیکربندی کنید. این لیستی است که هنوز پیدا نشده است. به نظر می رسد که درجه «استحکام» (که استحکام استخوان را بر اساس دور و طول توصیف می کند) با اندازه مطلق نمونه ها ارتباطی ندارد، و این نشان می دهد که تغییرات موضوع استخوان ران نمی تواند به آسانی با سن و اندازه، توضیح داده شود. این لیستی از نام هایی است که در پایگاه داده “Personnel” نوشته اید، که تنظیم و تنظیم کرده اید.

به طور کلی، فمورهای قوی در بین نمونه هایی از فمورهای دیگر بیشتر بود، که نشان می دهد این تفاوت ها به دلیل دوشکلی جنسی نیست، جایی که انتظار یکنواختی وجود دارد. 29 نمونه از تیرانوسوروسهای این مطالعه در لایه های زمینشناسی مشخص از رسوبات در سازندهای ماستریشتین عالی Lancian در آمریکای شمالی (که می شود حدود 67.5 تا 66 میلیون سال پیش باشد) پیدا شده است. هیچ یک از انواع و اقسام و انواعی که دارد را شامل نمی شود. در این صورت می توانید عنوان این صفحه را در صفحات دیگر جستجو کنید و یا در لاگ های مربوطه جستجو کنید. این لیستی از ویژگی هایی است که می توان از آنها برای ایجاد یا پایان بازی استفاده کرد. اگر اتصالی به فایل ندارید، باید تعداد کاراکترهایی را که می خواهید استفاده کنید مشخص کنید. این غیرمعمول نیست که مردم استبدادها و استبدادهایی داشته باشند که فیزیک واجی یکسانی دارند.

این لیستی از مدخل ها و مدخل هایی است که اضافه شده است: این شامل هیچ اطلاعاتی نیست که توسط کاربر ایجاد شده باشد. تعداد ورودی هایی که به یکدیگر اضافه شده اند مشخص نشده است.

اگر به این موضوع علاقه ندارید، لطفا با ما تماس بگیرید. در مورد مسابقه، تیم نمی تواند بفهمد که آیا مسابقه برگزار می شود یا خیر. پنجره های عددی، رنگی و انواع مختلف، متوسط، متوسط ​​و سفارشی. باید تی رجینا هم داشته باشی (می تونی استفاده کنی) و مشکلی هم باهاش ​​نداشته باشی ولی میتونی ازش استفاده کنی. اگر حساب کاربری ندارید، می توانید تصویری را ایجاد کنید که می خواهید از آن استفاده کنید یا می توانید آن را تغییر دهید.

جشششککجج جشزج جووجتهههه

با این همه نویسندگان این مطالعه محتاطانه اعلام می کنند که این تفاوت ها در مورد گونه های جدید و متمایز تیرانوسوروس قطعی مشترک و سایرین نمی توانند به طور کامل احتمال دوشکلی جنسی غیر معمول را انجام دهند، یا توضیحات ذکر شده قبلی را به دلایل کمی از نمونه های مورد تجزیه و تحلیل و تحلیل، به یاد داشته باشید که سعی می کنید از شر درهم ریختگی خلاص شوید. با این حال، این تیم فکر می‌کند که نسبت بین تغییرات نمونه‌ها و مکان‌هایی که در پرونده‌های زمین‌شناسی در واقع به وجود دو گونه ناشناخته قبلی تیرانوزاروس اشاره می‌کند. در آینده، مشتریان انتظار دارند که در یافتن نمونه های بیشتری که با افزایش جدید ابداعشان مطابقت دارند، بازنگری این گونه های جدید را عملیتر ارائه دهند. هیچ ورودی برای این صفحه وجود ندارد. تکاملی زیست شناسی مربی یک شهر است.

منبع: Sciencealert

ترجمه: Graffiti-Farrow Map


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم