جزئیات تصادف مرگبار میکسر با 11 خودرو

[ad_1]

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ جزئیات برخورد یک دستگاه میکسر کشنده با 11 دستگاه خودرو در ستاری مخبری چوک را تشریح و از لغو مجوز این شرکت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی در این باره گفت: ساعت 18:49 شب گذشته تصادف شدیدی در ستاری رخ داد و برخورد شدید کامیون میکسر با چند دستگاه خودرو به همکارانم اطلاع رسانی شد.

وی گفت: تیم کارشناسی پلیس راهور تهران بزرگ با رسیدن به محل حادثه و بررسی موضوع متوجه یک دستگاه میکسر در مسیر ستاری به سمت شمال در مخبری چوک شدند. ، 11 وسیله نقلیه را بزنید. قطار به چپ پیچید، نرده ها و چندین شاخه درخت را شکست، از لاین گذشت و به سمت میدان مخبری حرکت کرد.

حمیدی در ادامه گفت: این کامیون میکسر در ادامه حرکت خود در لاین مخالف، در خلاف جهت با یک دستگاه خودروی پژو 206 که از جنوب به شمال در حرکت بود برخورد کرد و خودرو از روی پل عابر پیاده عبور کرد و در نهایت در پای پل متوقف شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: متاسفانه در این حادثه راننده پژو 206 که 29 سال سن داشت در دم جان باخت و 6 نفر دیگر مجروح شدند و 11 دستگاه خودرو، نرده، درخت و ساختمان جاده آسیب جدی دیدند.

وی در خصوص علت این حادثه گفت: به دلیل رفتار راننده و ترافیک بیش از حد و همچنین سفرهای غیرمجاز و عدم نظارت بر میکسر، شرکت مربوطه از سوی شورای حمل و نقل و حمل و نقل تهران تعیین شده است. راننده. سهام به دلیل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به دلیل سرعت غیرمجاز سرزنش شدند.

حمیدی در ادامه گفت: با توجه به اهمیت موضوع جلسه اعضای شهرداری تهران، نمایندگان حمل و نقل و کمیسیون رسیدگی به تخلفات ضوابط وسایل نقلیه باری و باری تشکیل و جلسه کمیسیون تشکیل شد. نمایندگان شرکت به دلایل ذکر شده. و مجوز شرکت به مدت یک سال تعلیق شد.

وی افزود: تحقیقات پلیسی همچنین اضافه کرد که یک فقره تخلف از جمله حمل بار غیرمجاز (وزن اضافه) و تخلفات متعدد منجر به تصادف و همچنین فوتی و جرح و تصادفات در سوابق شرکت است. همه اینها به دلیل عدم آموزش و نظارت مدیران شرکت ها بر فعالیت رانندگان ناوگان آنهاست که منجر به تخلفاتی به خصوص حادثه دیشب شد.

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

بهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین تالار عروسی اصفهانbuying from shopHome AppliancesBuy
تماس با ما