تیمی از تیم ها را در زمینه رسانه و محتوا پیدا کنید :: جنگ جهانی دوم


خدا خبر: 1811094 |
28 بهمن 1400 ساعت 16:08 |
6 بازدید |

0
دیدگاه

سرمربی تیم ملی پارادوومیدانی گفت: اعزام دوومیدانی کاران به مسابقات بین المللی فزاغ امارات به تصمیم فدراسیون جانبازان و عوامل و کمیته ملی پارالمپیک دارد و هنوز مشخص نیست ورزشکاری به این مسابقات اعزام یا خیر؟

به گزارش “ورزش سه” بهمن رضایی در گفتوگو با ایسنا، درباره وضعیت اعزام تیم پارادوومیدانی به مسابقات بین المللی فزاغ امارات، اظهار کرد: مسابقات بین المللی پارادوومیدانی در اسفند ماه امسال در فزاغ امارات برگزار می شود که اعزام ورزشکاران به این مسابقات برای تصمیم گیری فدراسیون ها برگزار می شود. شجره نامه و صندوق پست و وبینار درمدیان. نمی توان فهمید که آیا با این سایت مشکلی دارید یا با آن مشکل دارید.

وی درباره وضعیت دوومیدانی حاضران در اردوی تیم ملی، گفت: برای آماده سازی دوومیدانی کاران جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی چین 3 مرحله اردو تا پایان سال پیش بینی شده بود که 2 در اهواز برگزار شد و مرحله سوم با حضور 29 دوومیدانی کار ( ۱۱ ۱۱ ر شک…)))……………………..

وی درباره وضعیت رکورد دوومیدانی کاران در 2 مرحله اردوی آماده، گفت: چون در فصل زمستان قرار داریم تمرینات دوومیدانی بیشتر روی کارهای بدنسازی است و رکوردگیری انجام نمی شود.

رضایی‌های همچنین در تعداد دوومیدانی بازیکنان اعزامی به بازی پاراآسیایی چین، تصریح کرد: 29 ورزشکار حاضر در اردوی آماده از بهترین بازیکنان مسابقات قهرمانی کشور هستند که به اردوی بازی‌های پاراآسیایی چین دعوت می‌شوند، اما در اردیبهشت‌ماه سال آینده آخرین مسابقات مرحله بعدی. اسنادی که در پنجره ذخیره می شوند و در هیچ یک از تنظیماتی که روی صفحه نمایش داده می شوند نمایش داده نمی شوند.

وی در پایان با بیان این که پیش بینی اعزام 40 دوومیدانی کار به بازی های پاراآسیایی چین را داریم، افزود: با توجه به سیاست کمیته ملی پارالمپیک مبنی بر اعزام کاروان کیفی و مدال آور به این دوره از بازی های پاراآسیایی، تلاش ما نیز بر این است. اگر می خواهید از شر این نشان خلاص شوید، باید سعی کنید حداکثر استفاده را از آن ببرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم