تنها مهم چیزی می‌خواهی درباره تور نوروزی

در نگاه اول به نظر میرسد تور استانبول (با توجه به مقصد خارجی آن) مقرونبهصرفهتر از کیش است؛ اما مسافران نباید صرفاً به ارقام قیمت تورها توجه کنند؛ بلکه باید خدمات آنها را نیز عینبهعین مقایسه کنند. علاوه بر این در برخی از زمان ها مثل همین ایام نوروز قیمت ها بالاتر است و همچنین در روزهای اول شروع تعطیلات مثلا روزهای ۲۸، ۲۹، اسفند و روز های ۱،۲ فروردین هزینه ی تور ها بالاتر می رود زیرا این تور هم متقاضیان بیشتری ارائه می دهد و هم انواع خدمات را در حد عالی به مسافران عرضه می دارد. از ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین بهترین زمان برای حضور گردشگران ایرانی در استانبول این تاریخ است که بلیط های این تاریخ را بهتر است از نیمه های اسفند خریداری نمایید. تمدنها و پادشاهیهای مختلف تاریخ وان را شکل دادهاند، اورارتویی، ارمنی، بیزانسی، سلجوقی و عثمانی. هنگامی که امپراتوری عثمانی در طول جنگ جهانی اول با شکست مواجه شد، مقامات، ارامنه را به زور به سمت سوریهی امروزی سوق دادند.

اول مقایسه خدمات؛ بعد مقایسه قیمت! به همین دلیل از روز های آخر اسفند مثل ۲۷ تا هفته ی اول فروردین بهترین زمان ها برای شروع سفر و خرید بلیط تور استانبول نوروز در این تایم از نیمه های اسفند است و بسیاری از افراد به طور مداوم سایت را چک می کنند تا بدانند که کی تور نوروز ی استانبول عرضه می گردد تا بتوانند با بهترین قیمت سفر نمایند. بنابراین پیشنهاد می شود که برای داشتن یک سفر خوب و خاطره انگیز با بهترین امکانات در اولین فرصت عرضه ی تورها اقدام به خرید تور استانبول نوروز نمایید.

بستههای معمولاً به صورت ۶ شب عرضه میشوند ولی در نوروز تا ۱۰ شب نیز وجود دارد. اگر نگاهی به نظرات و خاطرات افرادی که به آنتالیا سفر کرده اند داشته باشید، متوجه می شوید که هتل های این شهر به خوراکی هایی که به مسافران عرضه می دهند معروف هستند. کارشناسان مجرب ما شما را در انتخاب مسیر و بهترین هتل ها یاری خواهند نمود. علاوه بر گزینه جمعیت، هزینه تور نوروزی نیز در سفرهای داخلی اهمیت دارد و انتخاب شهرها و روستاهای بکر و کمتر توریستی، سفری کم هزینه را برای شما به ارمغان می آورد.

متین میگوید: “بسیاری از این قطعات برای ایجاد طرح های جدید الهام بخش ماست.”مشتریان اصلی این زیورآلات از سایر مناطق ترکیه، ارمنستان، ایران و کشورهای غربی هستند. امروزه یکی از بهترین مقاصد گردشگری خارجی برای ایرانیان و سفر با تورهای نوروزی، مسافرت به کشورهای همسایه ایران می باشد چرا که این کشورها با گشترش و بهبود خدمات گردشگری خود به میزبان های خوبی برای گردشگران و مسافران تورهای خود شده اند کشورهایی مانند ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، ترکیه و دبی در امارات متحده که سالانه پذیرای جمعیت بیشماری از گردشگران در ایام مختلف سال می باشند و همینطور در شروع فصل بهار و در تعطیلات نوروز تعداد زیادی از هموطنان قصد سفر به این مقاصد را دارند چون هم از لحاظ فرهنگی نزدیکی بسیاری به فرهنگ کشور ایران دارند و هم اینکه هزینه های سفر ارزانتر و به صرفه تر برای مسافرین تمام خواهد شد. بجز تایلند، کشورهای مالزی، سنگاپور، چین و هند، به همراه بالی و مالدیو، جزو تورهایی هستند که مخصوص عید باستانی نوروز برگزار می شوند.

با شروع عید نوروز و ایام تعطیلات در ایران آرام آرام انواع برنامه ها در سطح شهر استانبول برگزار می شود. تعطیلات نوروز یک فرصت استثنایی برای هموطنان ما است زیرا بعد از ماه ها کار و تلاش فرصتی فراهم می آید که با تعطیلی چند روزه برخی اغلب مراکز اداری مثل سازمان های آموزش و پرورش، مدارس و دانشگاه ها با یک مسافرت چند روزه خود را برای شروع یک سال جدید آماده کنند. تور نوروزی ارمنستان مقصد محبوب دیگری برای آنهایی است که دنبال مسافتی نزدیکتر میگردند. البته تعداد هموطنان ایرانی که پایتخت ترکیه را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند زیاد است به همین دلیل پس از پر شدن ظرفیت یک تور، تورهای دیگری برای علاقه مندان تور استانبول نوروز افزوده می گردد. کوش آداسی شاید نسبت به آنتالیا زمان بیشتری بخواهد برای تبدیل سدن به بهترین مقصد اما انتخاب هتل های آنها عالی است.

در اینجا، هزینه بستههای سفر مختلف که از سوی آژانسهای مختلف ایرانی برای استانبول، تفلیس و دبی ارائه شدهاند، مورد بررسی قرار گرفته است. بیچینی میگوید که محبوبترین زیورآلات گردنبندهای اورارتو هستند که از نقره گرانول ساخته شدهاند، به سبکی قدیمی که خاندان سلطنتی استفاده میکردند. در روش سنتی، ارمنیها قطعات نقره (گلدان، ظروف، جواهرات، فنجان، جا خنجر، کمربند) را حکاکی میکردند و روی آنها را در ساوات میپوشاندند. قبل از اخراج دسته جمعی ارامنه از ترکیه در سال 1915، بیش از 120 کارگاه طلا و نقره ارمنی و یک انجمن 70 نفره از نقره و طلاسازان در شهر قدیمی وان وجود داشت. در میان مقاصد خارجی اما، به بررسی قیمت تورهای دو مقصد اقتصادیتر و یک مقصد نسبتا لوکس پرداختهایم. برای درک بهتر این موضوع، به بررسی چند تور داخلی و خارجی بر اساس نوع خدمات آنها میپردازیم. در بالا به این موضوع اشاره کردیم اگر می خواهید سفر راحت و بدون دغدغه ای را تجربه کنید باید برای رزرو تور نوروز 1402 حداقل 2 ماه زودتر اقدام کنید.

قبل از آنکه بخواهید سفرهای نوروزی خود را آغاز کنید، بهتر است در مورد این موضوع به توافق برسد که آیا می خواهید سفرهای نوروزی خود را در داخل ایران شروع کنید و یا تمایل دارید به سفرهای خارجی بروید. برای تور نوروز چین همراه داشتن یک ژاکت یا پالتو معمولا کافی است ولی بد نیست کلاه و دستکش هم با خود ببرید. او افزود: “افرادی که هنر و فرهنگ ارمنستان را می شناسند دوست دارند زیورآلات ما را بخرند.” امروزه کارگاه نقرهسازی بیچینی و زیورآلات سنتی آن تبدیل به یکی از مکانهای دیدنی وان ترکیه شده است که با رفتن به آن هم میتوانید با تاریخ نقرهسازی وان آشنا شوید و هم یادگاری ارزشمندی برای خود بخرید.

شما برای اینکه بتوانید با تور استانبول نوروز 1402 سفر کنید نیاز نیست مدارک خاصی را به همراه داشته باشید؛ همین که اصل گذرنامه ی خود را که ۶ ماه به پایان تاریخ اتمام آن باقی مانده است به همراه داشته باشید کفایت می کند. گفتنی است، گردشگران برای تهیه بستههای سفر خارجی باید توجه داشته باشند که علاوه بر هزینه پکیجهای سفر و هزینههای جانبی در مقصد، عوارض خروج از کشور نیز به آنها تعلق میگیرد. این عوارض بهازای هر نفر برای اولین خروج ۴۰۰ هزار تومان، دومین خروج ۶۰۰ هزار تومان و سومین خروج ۸۰۰ هزار تومان است. همانطور که گفتیم تور نوروزی فرانسه یک مقصد پر طرفدار برای عشاق است. با این حال، خدمات تورها تنها به ترانسفر، نوع پذیرایی، نوع هتل نمیشود و مسافران برای انتخاب یک تور مناسب باید قرارداد و خدمات پکیج سفر را بهخوبی مطالعه و بررسی کنند. تور نوروز – هنگامی که تصمیم به انتخاب یک آژانس مسافرتی می گیرید، سابقه عاملی است که باید آن را به خاطر داشته باشید. برای رزرو یک تور مسافرتی بهیادماندنی و مقایسه درست میان تورهای داخلی و خارجی، توجه به همه ابعاد تورها، از قیمت آنها گرفته تا خدمات موجود در آن اهمیت دارد.

قیمت تور نوروزی استانبول براساس نوع سفر یعنی دریایی و یا هوایی و یا زمینی بودن و همچنین خدماتی که در طی سفر توسط آژانس مسافرتی تور ترکیه به مسافران ارائه می شود متفاوت است بدیهی است. راهنمای الفبای سفر درباره اینکه کوش آداسی بهتر است یا نوروز بهترین مکانهای این کشور را برای تعطیلات نوروزی خود با تور ترکیه نوروز 1401 به شما نشان می دهد. گفتنی است دارندگان پاسپورت ایرانی برای سفر به ترکیه نیازی به اخذ ویزا ندارند. همچنین، دارندگان پاسپورت ایرانی میتوانند بدون اخذ ویزای توریستی گرجستان، بهمدت ۴۵ روز در این کشور اقامت کنند. هزینه اخذ ویزای توریستی ۳۰ روزه یکبار ورود دبی، بهازای هر نفر بزرگسال حدوداً ۲ میلیون تومان است. زمانی است که همه چیز برای ورود گردشگران فراهم می آید و برنامه های تفریحی و گردشگری که در فصل زمستان به خاطر سرمای بیش از حد تعطیل شده بودند دوباره شروع به کار می کنند.

از شمال تا جنوب این سرزمین زیبا ، برای گشت و گذار عالی است. خوشبختانه این روزها مردم بیشتر به اهمیت سفر کردن پی برده اند و آمارها نشان می دهد روز به روز تعدا بیشتری از افراد به گشت و گذار در سبک های مختلف علاقه نشان می دهند. اگر شما به دنبال تور استانبول نوروز با بهترین امکانت، برنامه های عالی و هیجان انگیز، اسکان در بهترین هتل ها، بهترین ساعت های پرواز و سایر عوامل هیجان انگیز دیگر که سفر شما را جذاب تر می کنند هستید پیشنهاد ما تجربه تور استانبول نوروز در این تاریخ ها است. لازم به ذکر است که آفر تور یا تور لحظه آخری به تورهایی گفته می شود که در حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور قرار گرفته اند، یعنی معمولا این مدت زمانی معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نام و اجرای آن تور بشمار می رود. معمولا در اماکن عمومی دختران از پیراهنهایی تا زیر زانو با یقههای بسته و آستیندار استفاده میکنند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم معمولا کشورهایی که نزدیک به ایران هستند و رفت و آمد به آنها ساده است از مقاصد محبوب گردشگری به شمار می روند.

ترکیه در بین مرز آسیا و اروپا واقع شده است و به ایران نزدیک است و همین باعث افزایش استقبال توریست ها شده است. ↑ «خوی به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین شهرهای آذربایجانی ایران، به دلیل واقع شدن در مسیر جاده ابریشم مورد توجه بسیاری از جهانگردان قرار گرفتهاست». مسافران در مقایسه قیمت تورها به چه نکاتی توجه نمیکنند؟ مسافرانی که نوروز را در شهر وان میخواهند باشند باید بدانند که هتل های شهر وان فقط صبحانه برای مسافران سرو میکنند اما نباید نگران هزینه های غذا خود در شهر وان باشند . اهالی ترکیه و به ویژه شهر استانبول به خوبی از این امر آگاهند و از آنجا که میزان ایرانیانی که در ایام نوروز و شروع فصل بهار به روسیه سفر می کنند خیلی بیشتر از دیگر کشورهاست، انواع برنامه ها را با زبان فارسی برای گردشگران و مسافران ایرانی پیش بینی می کنند.

لذا انواع برنامه های فارسی را برای گردشگران ایرانی در نظر می گیرد که شاید در زمان های دیگر غیر از نوروز نتوانید این جاذبه ها را ببینید.که این امر بر جذابیت استانبول در نوروز 1402 افزوده است و افراد زیادی را مشتاق تجربه ی تور استانبول نوروز می کند. یکی از مهمترین دلایلی که ایرانیان این شهر را برای سفر انتخاب میکنند، وجود مراکز خرید نسبتاً ارزان قیمت این شهر است. سفرمارکت یک موتور جستجو سفر است که این امکان را در اختیار شما میگذارد که بتوانید خدمات صدها آژانس از سراسر کشور را با هم مقایسه کنید و بهترین آنها را انتخاب کنید. هر یک از این دورانها سازههای قابل توجهی مانند قلعهی وان (اورارتویی) و کلیسای صلیب مقدس (ارمنی) بر جای گذاشتهاند. این گروه-جزیره بر روی تفتگاه گالاپاگوس شگل گرفتهاند. این خانه ها در بسیاری از شهرها ساخته شدهندانداانداند و گردشگران بسیاری را به خود جلب میکنند. تعداد گردشگران تور استانبول نوروز زیاد است و اهالی استانبول نیز این را می دانند و برنامه های متعددی را به زبان فارسی برای گردشگران ایرانی تور استانبول نوروز در نظر می گیرند در واقع تعداد مسافران و گردشگران ایرانی که در این زمان به ترکیه سفر می کنند بیشتر از سایر کشور ها است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با تور اروپا نوروز – https://salamparvaz.com/tours/nowruz/europe – وب سایت خود باشید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم