تنبل های غول پیکر زمینی ممکن است گوشتخوار – زومیت ها باشند


تنبل های امروزی گیاه خوار هستند. اما حداقل یکی از بستگان بزرگ آنها در عصر یخبندان گوشت را در راه خود رها نمی کرد. “زمین تنبل” داروین ، به طول 3 متر و وزن حدود 2 تن ، احتمالاً یک گوشتخوار فرصت طلب بود. این دیدگاه بر اساس نتایج تجزیه شیمیایی موهای فسیلی تنبل است.

جولیا تجادا ، دیرینه شناس در دانشگاه مون پلیه ، فرانسه. او آمریکای شمالی را کشف کرد. این تیم نتایج را با نمونه های امروزی تنبل ، مورچه و سایر همه چیز خواران مقایسه کرد.

مقالات مرتبط:

ایزوتوپ های نیتروژن در منابع غذایی مختلف یا در محیط های مختلف متفاوت است. میزان این ایزوتوپها در اسید آمینه گلوتامات بسته به نوع رژیم غذایی بطور قابل توجهی متفاوت است و هرچه ارگانیسم موجود در زنجیره غذایی بیشتر باشد ، بیشتر است. اما رژیم غذایی تأثیر قابل توجهی بر اسید آمینه سید فنیل آلانین ندارد. با مقایسه ایزوتوپ های نیتروژن این دو اسید آمینه در موهای تنبل ، محققان می توانند تاثیرات زیست محیطی را از بین ببرند و بر رژیم غذایی تمرکز کنند.

آمارها نشان می دهد که رژیم تنبل شستا فقط بر اساس گیاهان بود. اما زمین تنبل داروین همه چیز خوار بود.

در بخش A ، نمودار نقاط δ15Nگلاکس (تجزیه و تحلیل نسبت هوا در گلوتامات ایزوتوپ نیتروژن 15) و15NFe (تجزیه و تحلیل نسبتهای ایزوتوپ نیتروژن 15 در فنیل آلانین) و در بخش B ، شکل15Nگلاکس – د15NFe برای پستانداران. در شکل A ، خطوط رگرسیونی عبارتند از گیاهخواران مدرن (سبز تا کامل بدن) ، گیاهخواران مدرن (خطوط سبز) با nootrophiopses ، همه چیز خوار وحشی مدرن ، هر دو گونه تنبل ، همه چیز خوار مدرن ، به استثنای مورچه های باغ وحش (قهوه کامل بدن) ، همه چیز خوار امروز متنوع ترین گونه ها توسط فسیل Mylodon ، به استثنای Noothrotherios و Geneta (نقاط قهوه ای) و آبزیان (آبی کامل). گروههای دیگر شامل گوشتخواران (نقاط صورتی) ، خونخواران (نقاط قرمز) و حشره خوارها (نقاط یاقوت کبود) است. فسیل های تنبل منقرض شده نقاط خالی را نشان می دهند. در شکل B ، حرف M برای Mylodon (با زمین تنبل داروین) و حرف N برای Nothrotheriops (با تنبل زمین شستا) است. ستون های سبز ، قهوه ای و آبی به ترتیب گیاهخوار ، همه چیز خوار و آبزی هستند.

این اکتشافات باعث تغییر دیدگاه دانشمندان در مورد این حیوانات باستانی شده است. دانشمندان این حیوانات را به عنوان گیاهخوار طبقه بندی کردند. زیرا امروزه گیاهخواری هر شش گونه افراد تنبل تأیید شده است ، همچنین دندان ها و فک افراد تنبل غول پیکر برای شکار ، جویدن و پاره کردن گوشت مناسب نیستند.

اما به گفته تجادا و همکارانش ، زمین تنبل داروین می توانست گوشت حیوانات مرده را ببلعد. این کشف می تواند به کشف راز قدیمی عدم وجود پستانداران گوشتخوار بزرگ در آمریکای جنوبی در عصر یخبندان کمک کند. به گفته محققان ، زمین تنبل داروین احتمالاً جای خالی اکولوژیکی دیگری را پر خواهد کرد. غیر گیاه خواری که به گوشت نه نمی گوید.

این یافته ها در مجله Nature منتشر شده است.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances