تغییر بزرگ طراحی: آیا نسل جدید مک بوک پرو با بریدگی صفحه نمایش عرضه می شود؟

[ad_1]

اپل قرار است چند روز دیگر میزبان رویداد “Unleash” باشد که در طی آن احتمالاً شاهد رونمایی از نسل جدید مک بوک پرو خواهیم بود. اکنون ، طبق یک گزارش جدید ، به نظر می رسد که کوپرتینویی ها می خواهند این محصولات را با یک بریدگی در بالای صفحه نمایش مجهز کنند تا یک وب کم در آن وارد شود و ما باید با تغییرات بزرگی در طراحی روبرو شویم ، اما iPhone ها مک بوک را هک می کنند ؟

این اطلاعات توسط حسابی در شبکه اجتماعی چینی “Weibo” منتشر شده است و به نظر می رسد ابعاد این هک شبیه گوشی های سری آیفون 12 خواهد بود. با این حال ، یک منبع در دنیای فناوری با حساب توییتردوانرویوی چنین ادعایی را اشتباه و شوخی خواند. در همین حال ، یکی از کاربران Reddit که هیچ سابقه ای در افشای اطلاعات محصول از شرکت های مختلف ندارد ، ادعا کرد که با منابع زنجیره تامین صحبت کرده و استفاده از Notch را تأیید کرده است.

طبق این پست Reddit ، MacBook Pro نسل جدید از یک ناچ استاندارد استفاده می کند ، اما فاقد سیستم Face ID است و دارای وب کم 1080p ، سنسور True Tone و میکروفون خواهد بود.

اگرچه ممکن است اپل یک بریدگی در بالای صفحه قرار دهد ، اما ضخامت لبه های اطراف صفحه نمایش ممکن نیست. این احتمال وجود دارد که چنین طرحی در MacBook Air 2022 با طراحی جدید ارائه شود.

نسل جدید مک بوک پرو

یک سوال مهم برای این سبک طراحی این است که چگونه می توان طراحی سیستم عامل Mac را متناسب با آن تغییر داد. استفاده از هک بخشی از نوار منو را از بین می برد. همچنین ، اگر اپل می خواهد از یک هک مانند iPhone 12 در نسل جدید MacBook Pro استفاده کند ، چرا برنامه ای برای افزودن سیستم فیس آیدی به آن ندارد؟ این س questionsالات ممکن است اعتبار شایعات اخیر را زیر سال ببرد.

یکی دیگر از شایعات مربوط به نسل جدید مک بوک پرو که در پست Reddit مشاهده می کنیم سیاه شدن کل صفحه کلید است که بزرگترین تغییر در ظاهر صفحه کلید در سال های اخیر است.

در نهایت ، لازم به ذکر است که هک در سالهای اخیر به یکی از ویژگی های اصلی آیفون تبدیل شده است ، اگرچه بر اساس برخی شایعات در آیفون 14 ما در صفحه نمایش حفره ای داریم ، اما کوپرتینویی ها ممکن است بخواهند چنین طرحی را به لپ تاپ آنها با این حال ، حداقل در مورد MacBook Pro 14 و 16 اینچی جدید نه.[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما