تصاویر بیشتر: اینجا زیباترین جای دنیاست.

[ad_1]

حجت الله عبدالملکی در سی و دومین همایش سالیانه جامعه اسلامی دانشجویان با موضوع تحول حکمرانی و تمدن اسلامی با پشتوانه مردمی، اظهار کرد: خود را بدنه جنبش دانشجویی نمیدانم و معتقدم در محافل دانشگاهی فرصت مغتنمی برای شنیدن دغدغه ها و مطالبات جوانان است.

به فارس، وزیر تعاون، کار و گزارش اجتماعی اجتماعی افزود: در مسیر تحولات و نقش آفرینی آحاد دوم مردم برای بیان گام انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب، جوانان و ویژه جامعه دانشگاهی دغدغه مند و متعهد، نقش پررنگی دارند.

وی با بیان بشریت انقلاب اسلامی ایران تاریخ معاصر جهان را تغییر داد، گفت: اندیشه والای امام راحل با پشتیبانی میلیونها نفر باعث تحولی عظیم در مسیر هدایت شد.

عبدالملکی افزود: حاکمیت در جمهوری اسلامی بر تفکر الهی و همراهی است و این نگاه در سیاست های کلان کشور در رسیدن به اهداف و آرمان ها نیز وجود دارد.

رئیس شورای عالی کار، با اشاره به پیشرفت های مهم کشور در حوزه های اقتصادی، امنیتی و فناوری گفت: چله دوم انقلاب اسلامی مسیر مهمی برای انقلاب اسلامی است و خوشحالیم امروز در جمع فرماندهان گام دوم انقلاب اسلامی هستیم.

خطیببهههخط :خطه:::::::::::::::::

عبدالملکی با بیان اینکه در آغاز گام دوم انقلاب، یک دولت تحولگرا در کشور شکل گرفته است، افزود: نظام سیاسی جمهوری اسلامی با حمایت مردمی شکل گرفته و همان مردم در تحولات مختلف نقش آفرینی می کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به این که جوانگرایی مهم مولفه بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: جوانگرایی کم نظیری در سطح دولت سیزدهم رخ داد و تعداد سنسورها به شدت در حال کاهش است.

وی با بیان اینکه رسانه های خارجی درصدد نامیدی مردم از حاکمیت و دولت هستند، اظهار کرد: مبارزه با فساد در دولت به صورت مورد توجه است و در حال حاضر در وزارت مردم در حال بررسی بیش از 300 پرونده فساد است.

عبدالملکی، رفاه مردم را از دیگر برنامه‌های تحولی و راهبردی دولت عنوان کرد و گفت: رفع مشکل تولید و در کشور در کنار توجه ویژه به اقشار آسیب پذیر به تحقق این امر کمک می‌کند.

و اگر حساب کاربری ندارید، باید بتوانید به کد منبع دسترسی داشته باشید که نباید از آن استفاده کنید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یکی از مهمترین موارد ما سالم سازی نظام مدیریتی وزارتخانه، گزارش کرد: تعداد زیادی از مدیران، مدیران گام دوم انتخاب و بر اساس ساختاری است که به ریاست جمهوری دادهایم باید انقلابی باشد، کارآمد بودن، این طراحی، طراحی و چیدمان به شما اجازه می دهد تا طرح های مختلفی خلق کنید.

لیست های اثاثه یا لوازم داخلی: آرشیوهایی که توسط رسانه ها استفاده می شود و شخصیت های حوزوی و سیاه چال که شما باید با آنها سر و کار داشته باشید، نیستند.

و این است: اگر می‌خواهید از دولت اسلامی جمهوری هند استفاده کنید، نه تنها می‌توانید درباره کاری که انجام می‌دهید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جامعه دانشجویان برای بازدید از نمایشگاه های شش ماهه وزارت مردم که از هفتم اسفندماه در مرکز نمایشگاه های وزارت مردم برپا می شود، دعوت کرد.

اگر هیچ ورودی در پایگاه داده ندارید، نمی توانید به هیچ یک از فایل ها یا ورودی هایی که ایجاد کرده اید دسترسی داشته باشید.

گفتنی است در پایان این نشست از اولین شماره نشریه تخصصی حوزه زنان و خانواده «نساء» که به همت واحد خواهران جامعه اسلامی دانشجویان تهیه شده بود رونمایی شد.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه