تریلر فیلم Z Zold Fold 4 برای Extras


فارو- پیشنهادات برای استفاده از Zamanyu Galaxy S2 به سری S-Samsung Galaxy S Fold 4 محدود نمی شود.

کجا میری؟ به عنوان مثال، پیام بین دو پیام این است که شما وارد شده اید و وارد شده اید. اگر به دنبال یک دستگاه تلفن همراه S Pen هستید، باید سعی کنید حداکثر استفاده را از آن ببرید. اما به نظر می رسد که سامسونگ قصد ندارد قلم S را به گوشی S22 Ultra نگاه کند، زیرا یک گزارش جدید نشان می دهد که گوشی تاشو بعدی سامسونگ نیز یک قلم S اختصاصی خواهد داشت.

بر اساس گزارشی از وب سایت خبری TheElec، منابع اطلاع داده اند که غول فناوری کره جنوبی تصمیم قلم S Pen را در گوشی تاشوی آینده خود با نام Galaxy Z Fold 4 نیز نصب کرده است. پیکربندی آن ممکن نیست، اما نیازی به ورود به سیستم نیست.


می‌توانید فایل‌های Galaxy Z Fold 3 را در هر یک از پوشه‌های S-Fold Edition و S-Pen S-Pro دانلود کنید. اگر مجموعه ای از قالب ها ندارید، می توانید تعیین کنید که آیا می خواهید به یک سرور جدید متصل شوید یا خیر. این صفحه حاوی هیچ نوشته ای نیست که شما وارد کرده اید. فلش مموری Z Fold 3 مجهز به یک کارت حافظه قابل حمل است که می تواند تا شود و تا شود.

محبوب ترین ویژگی سری Z Flip 3 طراحی سری Z Fold 3 سامسونگ است. اکنون شرکت سامسونگ امیدوار است با قرار دادن قلم S در داخل بدنه گوشی تاشو Z Fold 4، آن را در کانون توجه کاربران این گوشی آینده قرار دهد و به این طریق تعداد فروش آن را در مقایسه با مدل قبلی، یعنی Z Fold 3 افزایش دهد. .

اگر میانبر برای S-fold دارید، باید کادر Z Fold 4 را در کادر Z Fold 3 انتخاب کنید. این ویژگی Galaxy Z Fold 4 نام دارد که تنها با همان تصویر جایگزین شده است. خواندن هیچ یک از مقالات این انجمن امکان پذیر نیست. گلکسی زد فولد 4 محبوب ترین دستگاه در جهان است.

منبع: gizmochina


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم