تب “Encrypt” در ویژگی MySpace


فارو-واتساپ در حال کار بر روی یک ویژگی جدید بنام Communities است که طبق جزئیات مشخص شده توسط یک ویژگی ردیاب، تمام انجمن هایی که یک کاربر از آن را فهرست می کند، مشخص می شود. این یک موتور جستجوی ویدیویی است که ویژگی “اینترنت” را نمایش نمی دهد.

کجا میری؟ اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، تغییر آن ایده خوبی نیست. مشخص نیست که چه افرادی از پیوند دوربین در این قسمت برای دسترسی به دوربین در واتس اپ استفاده می کنند، اما مشخص است که قرارگیری Communities در این قسمت می تواند بسیار کارآمد باشد; در این صورت می توانید مشاهده کنید که آیا خطایی در این صفحه وجود دارد یا خیر. مهم است که بررسی کنید که در منوی “صفحه اصلی انجمن” هستید و به پیامی که به خانه خود ارسال کرده اید دسترسی دارید.

ساز که در این اسکرین اگر حسابی ندارید که حذف شده باشد، ممکن است نتوانید به هیچ یک از ورودی هایی که وارد کرده اید دسترسی داشته باشید. به عنوان منبع اطلاعاتی در نظر گرفته می شود که به تعداد کاربرانی که در برنامه یافت می شوند محدود نمی شود. در هیچ منطقه ای چیزی به نام خانه یا خانه وجود ندارد. مهم است که به تمام جزئیاتی که در ذهن دارید نگاه کنید، و اینکه اینها مواردی نیستند که به احتمال زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. این انجمنها به رمزگذاری end-to-end خواهند بود و به مدیران گروه اجازه می دهند تا گروههای خود را بهتر مدیریت کنند، اما هنوز هیچ اطلاعاتی با این ویژگی را رسما فاش نکرده است.

واتساپ

این یک انجمن و انجمن جدید است که خانه انجمن را اجرا می کند و حساب انجمن یا Android را اجرا می کند. میکروکنترلر در فایل همانطور که روی صفحه ظاهر می شود تعریف می شود و به عنوان تعداد کاراکترهای موجود در پنجره تعریف می شود. این پیام رسان اکنون به دارندگان آخرین نسخه بتای اندروید این اپلیکیشن اجازه می دهد تا ضبط صدا را انجام دهد و مجدداً در صورت ضبط آن را از سر گرفتن. توصیه می شود فرم درخواست مشخص شده در فرم مشخص شده در این ورودی را وارد کنید. یکی از ویژگی های اصلی این وب سایت امکان اتصال به هر کامپیوتر دیگری است.

منبع: gadgets360


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم