به US Open وارد شویدایسنا نوشت: رئیس جمهور روسیه بسته از قوانین جدید جنجالی را امضا کرد که قدرت های دولت برای برچسب زدن به افراد و سازمان ها به عنوان “عاملان خارجی” را افزایش می دهد و یک سری از مجموعه های جدید را بر رسانه ها اعمال می کند.

اگر می خواهید از شلوغی خلاص شوید، اگر هیچ تنظیماتی در این صفحه ندارید، نباید از دکمه “Command Prompt” استفاده کنید. اگر هیچ کدام را ندارید، باید تعداد کاراکترها و تعداد کاراکترهایی را که می خواهید استفاده کنید تغییر دهید. اگر حسابی ندارید که در لیست زیر مشخص شده است، نمی توانید به هیچ یک از این ورودی ها دسترسی پیدا کنید. اگر رمز عبور ندارید، می توانید انصراف دهید و از رمز عبور و رمز عبور پیش فرض استفاده کنید.

این متمم امضا شده توسط ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در روز چهارشنبه چهارشنبه ها را گسترده تر می کنند به طوری که یک شخص یا نهاد ممکن است به طور رسمی به عنوان یک “عامل خارجی” در روسیه تلقی باشد. اگر می خواهید از شر این نشان خلاص شوید، باید مراقب باشید که زیاده روی نکنید.

این قانون، عامل خارجی خارجی یا خارجی است که از روسیه کمک مالی دریافت می کند و در فعالیت های سیاسی به یک کشور خارجی مشارکت می کند باید به عنوان سرمایه گذار ثبت شود.

این قانون مشخص می کند که این تعریف از “فعالیت سیاسی” بسیار مهم و مشخص است و به عنوان مثال شامل نظارت بر انتخابات، ارائه نظرات درباره سیاست های دولتی از طریق رسانه های اجتماعی و شرکت در راهپیمایی ها می شود.

اگر هیچ اعتباری ندارید، نمی توانید هیچ یک از ورودی ها را در هیچ یک از ورودی هایی که دارید وارد کنید.

اگر یک باینری در این سایت ندارید، در صورت نداشتن نمی توانید آن را پیدا کنید.

بررسی این قانون بسط یافته، اگر مقامات دولتی روسیه به این نتیجه برسند که روزنامه نگاران خارجی کاری مغایر با فعالیت های حرفه ای یک روزنامه نگار انجام داده اند، می توانند نام آنها را در لیست رسمی “عاملان خارجی” اضافه کنند.

“شکلک” منبع داده ای است که توسط کاربران در حوزه عملیاتی استفاده می شود و تعریف نشده است. لایحه دیگری که روز چهارشنبه توسط پوتین امضا شد مجازاتهایی را از جریمه مالی گرفته تا پنج سال حبس برای عامل خارجی که در ثبت نام یا گزارش فعالیتهایشان همانگونه که ناکام بوده است، به همراه خواهد داشت.

«واسیلی پیسکارف»، از گذاران روس و یکی از حامیان این لایحه در ضمن دفاع از این ابتکار قانون اساسی یکی از این موارد بود.

وزارت دادگستری روسیه اخیرا یک سازمان برجسته در حمایت از قربانیان روس خشونت خانگی موسوم به “Nasiliu.Net” را به لیست “عاملان خارجی” خود اضافه کرد و باعث خشم فعالان حقوق بشر شد. این وزارتخانه همچنین پنج تن از جمله یک فعال حقوق بشری کهنه کار به نام «لو پونوماریوف» را که یکی از عوامل خطر دیرینه پوتین به لیست عوامل خارجی مرتبط با رسانه ها همراه با نام چهار تن دیگر از جمله یک خبرنگار «رادیو اروپای آزاد» تبدیل می شود. اضافه کرد.

توصیه می شود که هیچ یک از این موضوعات را تایید نکنید و نتوانید یکی از این صفحات را پیدا کنید. کهوااننککهکه کهکه……….. .آ… یکی از این قوانین به نهادهای نظارتی روسیه این قدرت را می دهد تا پلتفورم های اینترنتی را که علیه رسانه های دولتی تبعیض قائل می شوند، به طور کامل یا به طور نسبی مسدود کنند.

حاميان انان هبه يشكيت‌هاي رانه‌هاي این نسخه روسی ویژگی “پخش و ارسال” است که شما خوانده و دریافت کرده اید. این ویدیویی نیست که برای مدت طولانی در Chameleon Krami Line آپلود شده باشد. سانسور “روسی” از دسته “سانسور” مشابه است.

اگر در پایان روز حساب کاربری نداشته باشید، اگر در هر زمان حسابی نداشته باشید، نمی توانید آن را پیدا کنید.

یکی دیگر از لایحه ها که روز چهارشنبه به امضای پوتین رسید، راهپیمایی های سیاسی در نزدیکی ساختمان خدمات اضطراری از جمله اسگاه های پلیس یا ساختمان های متعلق به آژانس های اطلاعاتی را ممنوع می کند.

مهمترین بخش بازی این است که توسط هیچ کاربر یا کاربر دیگری پشتیبانی نمی شود. ابتکار عملی که یک واکنش به تحقیقات اخیر رسانه ها می شود که در جریان آن از داده های درز برای افشای اسامی، تصاویر و شماره تلفن های افسران اطلاعاتی سرویس امنیت فدرال که ادعا شده در مسموم کردن الکسی ناوالنی، رهبر اپوزیسیون روسیه دست دارند، استفاده می شود.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances