به‌روزرسانی‌های زنده اندرو کومو: اسنادی که جزئیات تحقیقات آزار جنسی را منتشر می‌کنند

[ad_1]

تصویراندرو کومو در ماه اوت، یک هفته پس از انتشار گزارشی جدی از سوی دفتر دادستان کل ایالت، از سمت فرمانداری نیویورک استعفا داد.
اعتبار …مری آلتافر / آسوشیتدپرس

دفتر دادستان کل ایالت نیویورک روز چهارشنبه فرماندار سابق اندرو ام. کومو شروع به انتشار گزیده ها و تظاهراتی از تحقیقات یک ماهه خود در مورد اتهامات آزار جنسی علیه او کرد که در ماه اوت با استعفای او به پایان رسید.

بیش از سه ماه پس از آنکه لتیسیا جیمز، دادستان کل، گزارشی 165 صفحه ای را منتشر کرد، مطالب معلق منتشر شد که در آن آقای کومو چندین زن، از جمله کارمندان فعلی و سابق ایالت را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود.

این مطالب که روز چهارشنبه منتشر شد، شامل متن 515 صفحه ای از شهادت سوگند آقای کومو در اوایل سال جاری است، زمانی که بازرسان او را به مدت 11 ساعت در مورد اتهامات، رفتار او با زنان و محیط کار در دفترش مورد بازجویی قرار دادند.

شهادت آقای کومو، که گاهی اوقات خصمانه اوست، دفاع او را مخدوش می کند. در آن، آقای کومو مکرراً تماس نامناسب با کسی را تکذیب کرد و به دنبال رد ادعاهای این زنان بود تا برخی از رفتارهای ادعایی آنها را توضیح دهد. او حتی گاهی سعی می‌کرد جزییات دیگری را جدا کند تا اعتبار داستان یک زن را تضعیف کند.

از کارمندان در مورد تماس فیزیکی سؤال شد، به عنوان مثال، آقای کومو گفت هر تماسی، اگر اتفاق بیفتد، تصادفی است. او تاکید کرد که اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است. او مشخص نکرد که این کارمند کیست.

او گفت: «این کاری است که برخی از مردم انجام می دهند. “هرگز یک بوسه عاشقانه – درست است؟ ما فقط در مورد بسته لب صحبت می کنیم. ”

گزارش دادستان کل پس از تحقیقات پنج ماهه توسط وکلای خارجی منتشر شد که هزاران سند را فاش کردند و ساعت‌ها شواهد از مصاحبه‌های آقای کومو، دستیاران ارشد او و زنانی که او را به آزار و اذیت جنسی متهم کردند، جمع‌آوری کردند. این گزارش نتیجه گیری می کند که آقای کومو در تعدادی از تخلفات از اظهارات نامناسب گرفته تا بوسیدن، لمس کردن و چاقو زدن دست داشته است.

خانم جیمز، یک دموکرات که اخیراً نامزدی خود را برای فرمانداری اعلام کرده است، شهادت 10 زن را نیز منتشر کرد که ادعاهای آنها مبنای تحقیقات بود. گزیده‌هایی از شهادت او در این گزارش گنجانده شد، اما شاهدانی که روز چهارشنبه منتشر شدند، روایت‌های او را از رفتار آقای کومو بازگو کردند.

بریتنی کامیسو آقای کومو را به اذیت کردن او متهم کرد. یک سرباز زن ایالتی، آقای کومو را به دست زدن نادرست به کمر و اظهارات نامناسب متهم کرد. لیندسی بویلان، کارمند سابق دولت، او را متهم کرد که ناخواسته لب هایش را بوسیده است. و شارلوت بنت، دستیار سابق، گفت که آقای کومو او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

این یک داستان در حال توسعه است. برای به روز رسانی دوباره بررسی کنید.

اعتبار …ست واینیگ / آسوشیتدپرس

در مصاحبه ای با بازرسان دادستان کل، فرماندار سابق اندرو ام. کومو اغلب یک حریف بود. اما او همچنین به صراحت گفت که احساس آشنایی با کارکنان دارد، که گاهی اوقات از حرفه ای ها دور می شود.

او گفت که ممکن است درباره وزن یک کارمند خاص اظهار نظر کرده باشد و گهگاه درباره ازدواج شوخی کرده باشد. وقتی از او پرسیدند چه نوع، او گفت: «فقط در مورد توصیه های اولیه سازمان».

وقتی از آقای کومو در مورد تماس فیزیکی با کارمندان پرسیده شد، آقای کومو پیشنهاد کرد که هر بار که زنی را در کارکنان خود لمس می کند، گهگاهی بوده است. او تاکید کرد که اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است.

او مشخص نکرد کدام کارمند است و بعد گفت که فکر نمی‌کنم لب‌های کسی را بوسیده باشد اما قطعاً نمی‌خواهم تکذیب کنم.

او گفت: «این کاری است که برخی از مردم انجام می دهند. “هرگز یک بوسه عاشقانه – درست است؟ ما فقط در مورد بسته لب صحبت می کنیم. ”

آقای کومو در پاسخ به سوالی که به طور خاص در مورد چند تن از کارکنان پرسیده شد، گفت که ممکن است لب های برخی از آنها را بوسیده باشد. اما وقتی از آقای کومو در مورد دو متهمش، بریتنی کامیسو و لیندسی بویلان پرسیده شد، اطمینان داد که این کار را نکرده اند.

او در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال روی تختی خوابیده است که سرش روی پاهای کارکنان باشد، او گفت که به یاد نمی آورد هرگز چنین کاری کرده باشد. وقتی از افراد خاصی پرسیده شد، گفت که این اتفاق نیفتاده است، اما اضافه کرد که با دستانش پشت سر، ممکن است به سمت پاهای آنها خم شده باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دستیاران زن روی دامان او نشسته اند، گفت که نمی تواند انکار کند.

آقای کومو گفت: «نه به عنوان یک قانون کلی. اما اگر در یک رویداد اجتماعی یا چیزی دیگر، کسی روی بغلم بنشیند، تعجب نمی‌کنم.»

وی افزود: شخص خاصی را به خاطر ندارم. اما، می دانید، من افرادی را دارم که سال ها، 10 سال با من کار کرده اند. من میرم عروسیشون ما رویدادهای اجتماعی را انجام می دهیم. ما یک جشن کریسمس داریم.”

آقای کومو گفت همچنین ممکن است کارمندان را “عزیز”، “عزیزم” و “عزیز” خطاب کرده باشد، و افزود که این عبارت در زمینه تجاری قابل قبول است.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما