بهترین مشاور کنکور در تهران – کلینیک ذهن آرا

برای دریافت راهنمایی در رابطه با مشاوره انتخاب رشته این دانشگاه، با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با لیست مشاوره آنلاین با انتخاب از لیست مشاوران برتر کنکور می باشید، می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید. مشاور کنکوری ابتدا باید بتواند شناخت مناسبی از دانشجویانش بدست بیاورد و بداند که آنها چه نوع شخصیتی دارند و نوع کار کرد آنها چیست و در چه زمان هایی بهترین بازدهی را دارند.در مرحله بعدی باید با کار بر روی دانشجو دریابد که حس درونی آنها که موجب یادگیری بهتر می شود چه حسی است و بتواند از طریق همان احساس میزان یادگیری دانشجو را تا حد زیادی بالا ببرد.در مقایسه با دیگر معیارها این معیار باید برای شما اهمیت زیادی داشته باشد تا بتوانید یادگیری مباحث مشاور کنکوری خود را به خوبی مدیریت کنید.آگاه باشید که یک مشاور کنکور خوب باید بتواند شخصیت شما را به شکلی بسازد که ویژگی های روانشناختی را به نحو احسن در شما بوجود بیاورد. باز هم تاکید می کنم، هر سال به علت تغییر ظرفیت دانشگاه ها، تعداد داوطلبان، تغییر سهمیه ها انتخاب رشته مخصوص به خود را دارد و حتما باید به کمک یک مشاور آگاه و باتجربه و ظرفیت های اعلام شده در همان سال، انتخاب رشته کرد.

برخی نیز به علت مایوس شدن از رتبه کسب شده، انتخاب رشته نمیکنند و بعد از اعلام نتایج متوجه میشوند که با رتبه های بدتر از خودشان، دانش آموزانی قبول شده اند. بعد از اعلام اعتراض به سازمان سنجش و رسانه ای شدن این موضوع، رئیس محترم سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کردند که این افراد در فرم انتخاب رشته خود، فقط ۲ یا ۳ رشته انتخاب کردند که در هیچ کدام پذیرفته نشدند. استدلال این افراد برای انتخاب فقط ۲ رشته، قبولی دوستان یا اقوام خود در سال های قبل با رتبه های بالاتر در این رشته ها بوده است. اعلام رتبه های کنکور معمولا در دهه اول مرداد ماه توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد. تمام رشته های پردیس با رتبه های بالاتر و شهریه زیاد، جذب دانشجو می کنند. رمز و راز هایی هست که به طور اتوماتیک توی رتبه برتر ها وجود داشته و اونا تونستن با این رمز و راز ها رتبه برتر بشن ! جواب مثبت هستش ، میتونه ولی خب رسیدن به این رمز و راز ها حداقل حداقل کم کم ۳ سال زمان گذاشتن روی درس نیاز داره . من میخوام برای اولین بار در تاریخ کنکور ایران این رمز و راز ها رو به شما بگم !

هدفتون این نبوده که خیلی سریع و و دقیق بتونین متن کتاب درسی رو به یادبیارین. دخترم از مقطع سوم دبستان زیر نظر مدیر موسسه هم ریاضی رو خیلی خوب یادبگیره وهم برنامه ریزی درسی. خیلی ممنونم و این مرکز رو توصیه میکنم. مرکز مشاوره در شیراز ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در شیراز برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. تا هفت روز پس از ارسال اولین sms توسط شما به شماره پیامک مشاور، در صورت نارضایتی شما از عملکرد مشاور و به جا بودن انتقادات شما (اثبات ضعف عملکرد مشاور) به شرطی که هنوز هیچ برنامه درسی از مشاور دریافت نکرده باشید، سی روز بعد از اعلام انصراف شما کل هزینه پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد. افرادی که در مسیر رسیدن به اهداف خود، از توصیه های افراد با تجربه و قابل اعتماد استفاده می کنند و یا از تکنیک های ارزشمند و کلیدی در طرح ریزی برنامه مطالعاتی بهره می برند، شانس پیروزی خود در این ماراتون سرنوشت ساز را به طرز قابل توجهی افزایش داده اند. اگر به درستی از این موقعیت استفاده نکنید باید یکسال دیگر هم درس بخوانید، کلاس بروید و هزینه کنید.

اگر می خواهید در هر وب سایتی اقدام به درخواست مشاوره و رزرو نوبت برای مشاوران با توجه به لیست ارائه شده نمایید، اندکی صبر کنید و دست نگاه دارید و ابتدا تمام این موارد را مطالعه نمایید و سپس بر اساس این موارد می توانید یک انتخاب درستی داشته باشید. اگر روش درستی برای مطالعه نداشته باشید قطعا در کنکور شکست می خورید. شما میتونین اون ها رو با عنوان مهندس فلانی، مبتکر روش xyz (!) بشناسید. انتخاب رشته به روش های QWE,SFG,… در خصوص این آزمون چالش برانگیز باید گفت که بزرگ ترین و اولین قدم در این راه، اعتماد به صفر تا صد توانایی های بالقوه و بالفعل خود است. بنابراین به چه شخصی برای مشاوره انتخاب رشته کنکور باید اعتماد کرد؟ چرا باید با یک مشاور انتخاب رشته حرفه ای مشورت کرد؟ در طی فرآیند انتخاب رشته، یک مشاور حرفه ای می تواند آینده روشنی از بازار کار، ادامه تحصیل و یا حتی تغییر رشته به رشته دلخواه را ترسیم کند. همچنین با انتخاب های صحیح و اصولی می تواند احتمال قبولی شما را به ۱۰۰ درصد تبدیل کند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با بهترین مشاور کنکور وب سایت خود باشید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم