بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

ما رسیدیم همه اماده جلو ساختمون بودن که مادرشوهر از روی مهربونیش شال ترکمنش که خیلی بلنده از روی شونش برداشت انداخت رو شونه جاری که کلی انکار کرد که لازم نیست و اینا سه ثانیه نشد به خواهرش گفت تروخدا اینو بردار (با لحن بد و اروم) من که پیششو بودم شنیدم و پس مادرشوهر دادن اون که متوجه نشد ولی من خیلی حرص خوردم که خوب دو دقه تحمل میکردی تیپت بهم نمیخورد با اون شال برگشتیم خونه و من ساک و چادر و شال مادرهمسرو گذاشتم تو اتاق گفت واسه فاطمه بافت بگیرم دختره جون نداره که من گفتم مامان بزار خودشون بخرن سلیقشون متفاوته ، همین شالم واسه همین پس داد که خوشش نیومد تیپش بهم میخورد و اونم گفت ععع واسه همین بود و خندید و چیزی نگفت. دلم میخواد یه بار جلو رو خودش و اونا بگم تو که اینجوری میگفتی پس چرا الان چیز دیگه ای میگی ولی نمیدونم چه جوری با سیاست اینو بگم. اولشم کلی از اینا به من بد گفت در حالیکه رابطه ش باهاشون خیلی خوبه بعد فهمیدم میخواد اونا رو از چشم من بندازه تا خودش یکه تازی کنه. نه فریبا جون من باور نمی کنم که شمام مثل من باشی می دونی مادر شوهر من انقد کم عقله که به خودش اجازه میده هر جور که دلش میخواد با من رفتار کنه وقتی عیدی آوردنشون رو یادم میاد که با چه ذلتی برام عیدی آوردن حالم از این همه بد بودنشون به هم میخوره یه تیکه پارچه کهنه که روش لکه داشت رو برداشتن به نام خلعتی برای خواهرم آوردن من یا خواهرم از اونا چیزی نخواستیم خودشون اصرار داشتن عیدی بیارن به خدا همیشه از خودش میخوام بدتر از خودشون رو سر راهشون بیاره بعد نکته جالب قضیه اینجاست که خودش رو خیلی دلسوز و دوستدار عروس میدونه و همیشه دختراش از این خاصیتش تعریف می کنن که مامان خیلی بیچاره ست و خیلی عروس دوسته پشت سر جاریهام هم کلی حرف می زنن ولی در واقع می بینم که اونو بیشتر دوست دارن و احترام بیشتری براش قائلن پس یه همدرد پیدا کردم اینجا پریناز جون دقیقا منم شب بله برون گفت یادم رفته برات نشون بخرم.پارچه چادر سفیدمم خاله شوهرم خریده بود .مادرشوهرم هیچی.عید و مناسبت اینام تعطیله.عید نوروز پدرشوهرم ی مقدار پول میریزه تو کارتم میگه عیدیت.دیگه نه شب یلدایی نه عید فطری نه سبز محرمی.

 • مولف کتاب عربی انتشارات نشر دریافت
 • The best entrance exam counselor in Sirjan
 • پایبند بودن به برنامه درسی
 • جای خالی و نکات ریز دستوری و مفهومی (Cloze test)
 • استاد مدارس غیرانتفاعی
 • مترجمی زبان انگلیسی

نانی عزیزم عقد من محضری بود ولی انقد مهمون با خودشون آورده بودن ک نشد بریم محضر ینی جا نبود تو خونه ما برگزار شد و تمام پذیرایی ش هم بدون هماهنگی با بابای من بود بدون هیچ انگشتری و با کمال پرروی گفت که یادم رفته انگشتر نشون برات بگیرم تمام کادو ها رو هم به شوهرم یادآوری می کردم بخرن برام واقعا زجر آوره که وظیفه خودشونو نمی دونن و در مقابل ازت انتظار دارن بدونی چی کار کنی و نکنی ولی وقتی دقت می کنم می بینم خیلی چیزا رو واقعا نمی دوننٰ.البته چیزایی که به نفع خودشون هست رو بلدن من فقط به خاطر همسرم احترام مادرشو نگه میدارم و همیشه به این فک می کنم که اگه شوهرم با مادر من برخورد بدی کنه من ناراحت میشم به خاطر همین بهش احترام می ذارم ولی ته دلم یه ذره هم دوسش ندارم بلکه ازش متنفرم خیلی سخته که احساس و عملت یکی نباشه ولی این یکی از سیاست های ما خانوم ها ست من که خواهرشوهر ندارم.فعلا هم یدونه جاری دارم تا بعدا دومیشم بیاد.جاریم نه خوبه نه بده یعنی باهم کاری نداریم.فقط خونه پدرشوهرم میبینمش.اونم در حد فقط سلام حال شما.چون مادرشوهرم اخلاقای خاص خودش رو داره جلوش نمیشه حرف زد .یعنی چیزی که من متوجه شدم اینه که خوشش نمیاد ما 2 تا عروس باهم صمیمی باشیم.ولی خوب جاریمم نسبت به من حسادت داره.خیلی دوست داره رقابت کنه.من اولاش خیلی حرص میخوردم خیییییلی.ولی الان دیگه اصلا واااای پست ها رو تا نصفه خوندم همه درد و غم هام یهو اومد سراغم.من شبی که رفتم حلقه بگیرم مادرشوهرم زنگ زد به برادرشوهرم که میخوام انگشتر واسه زنت بگیرم.من هنوز حلقه امو نگرفته بودم.انگشتر بدون نگین بگیرم یا نگین داشته باشه؟

بهترین مشاوران کنکور بیرجند

سلام به همه عزیزان،سحر جان امیدوارم شمام تو روابطت با این جاری لوس موفق باشی، بچه ها من تازه عروسی کردم و دارم کم کم جاری دار میشم ومادرشوهرم ازش یه تعریفایی کرده و منم یکم استرس دارم،تجربه هم ندارم تو این زمینه،نمیدونم تو برخوردای اول چیکار کنم یا در مقابل حرفا و خواسته های مادرشوهرم چه رفتاری نشون بدم، به نظر من همه چی تو برخورد های اول شکل میگیره من یه جاری دارم که اوایل ورود من به خانواده شوهرم بهشون اعتراض میکرد که چرا به اون یعنی من توجه میکنین و به من توجهی ندارین ولی من اصلا اهمیتی ندادم حالا رابطه ش با من خیلی خوب شده چون هرکاری کرده و هر بی احترامی که ازش دیدم به پای ادب و تربیت نداشته ش گذاشتم و محل ندادم حالا وقتایی که من خونه نامزدم نمیرم شکایت میکنه که چرا نمی ای و دوسم داره خواهرشوهرامم خدا رو شکر خوبن خوب حسودی تو همه هست ولی بهترین راه رو به رو شدن با آدم حسود اینه که به این فکر کنی که چقد تو ارزشمندی که به جایگاهت حسودی میکنن اگر به چشم خانواده خودتون بهشون نگاه کنید مطمئن باشید هیچ کدوم از حرف ها و حرکت هاشون آزارتون نمی ده سلام کویین جون به نظرم زیاد بیش از اندازه تعریف نکن در حد متعادل تعریف زیاد نتیجه عکس داره طوری نباشه که فکر کنه از تو برتره جبه گریم نکن فقظ وقتی مادر شوهرت تعریف میکنه توام لبخند بزن بگو اره نذار مادر شوهرت فکر کنه ازه اون بهتره با جاریت خوش برخورد باش استرس نداشته باش مادرشوهر من زن خوب و فهمیده ایه و همیشه چه تو خونه و چه جلوی فامیلاشون بهم احترام میزاره و هوامو داره همشون خوبن و منو واقعا مثل دخترشون دوست دارن مادرهمسر بنده خدا کلی کلاس میزاره با عروسش که شاغله و دانشگاه رفته و لیسانس داره خخخ چیزیم درست کنم حالا شیرینی باشه یا بافتنی خیلی تعریف میکنه جلو دیگران من پارسال که همین موقع ها بود مادر مادرشوهر فوت کرد و من یک هفته با فامیل همسر ارتباط داشتم خیلی هاشون رو شناختم که با کی میشه ارتباطمو بیشتر یا کمتر کنم و از ارتباط دیگران با هم منم درس میگرفتم که فلانی چه اخلاقی داره!

بهترین مشاوران کنکور گیلان

چون یک بار عکسای دونفرمون رو نشونش میدادم هی تعریف کرد چه قرمز بهت میاد و لباس عقدم رو که دید گفت عوضی آبیم بهت میاد و منم چارشاخ موندم پشت اس و بهش گفتم چه طرز حرف زدنه و گفت دوستت دارم دیگه از رو عشقه و منم بهش خواهرانه گفتم که دوستی و صمیمیت به این مدل حرف زدن نیست. من از بدگویی پشت سر خیلی بدم میاد و اگه کسی بیاد پیشم و حرفی از کسی بزنه طوری رفتار میکنم که دیگه حرفشو ادامه نده و دفعه بدی نیاد به من بگه ولی تو ذهنم نسبت بهش به این باور میرسم که ادم قابل اعتمادی نیست چون ظاهر و باطنش یکی نیست. این خیلی مهمه که بدونه برای قبولی تو رشته – محل های هدف خودش چه رتبه ای لازم داره و برای کسب اون رتبه چه درصدهایی رو باید تو کنکور بزنه. مشاور تحصیلی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟ اما تا به حالا با خودتون فکر کردید که باید فردی باشه که در این موارد تخصص لازم و کافی رو داشته باشه تا بتونه در انتخاب به شما بهترین مشاورههای لازم رو بده. بنظر من شما باید بعد از بله برون یعنی دقیقا فرداشب یا اگه وقت شد همون شب میرفتین انگشترتون میخریدین تا هم به هدفشون نرسن هم بفهمن که در مقابل حقتون کم نمیارین…

مثلاً تا پیش از سه ماه پایانی کنکور یعنی قبل از عید شما باید بر روی یادگیری مطالب و تسلط نسبی بر مطالب تمرکز کنید. قطعا هر کدام از دروس کنکور تجربی رو باید به روش خاص به خودش مطالع کرد. من اگه جلسات مشاور کنکور رو با آقای فلاح نمیاومدم، قطعا به این نتیجهای که الان رسیدم، نمیرسیدم. می تونم صدتا دیگه از این سوالارو بپرسم که تاحالا ساده از کنارش رد شدی! اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در خرم آباد روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. یک مؤسسه تحقیقات بازاریابی در پروژه ای مشترک با دانشجویان رشته مدیریت بازاریابی یکی از دانشگاههای تهران به بررسی میزان اثرگذاری مشاورین تحصیلی در موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری پرداخته است. بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری چگونه مشاوره می دهد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در خرم آباد ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در خرم آباد می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در خرم آباد ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه خرم آباد آگاه گردید.

از طریق آیدی تلگرام موجود در همین صفحه هم میتونید مشاوره کنکور رزرو کنید. در این مرحله تسلط برروی منابع موجود به کمک مشاور می آید و با توجه به آن برترین منابع برای هر درس را متناسب با سطح داوطلب در اختیار وی قرار میدهد. یاد میگیری هر درس رو چجوری بخونی. هر لحظه که میگذره چالش واسشون بزرگ تر و جذاب تر میشه. بر روی لحظه حال تمرکز می کند، اما همچنین بر توانایی شما برای آگاهی از مشکلات فعلی خود تمرکز می کند. حال اگر همین مشاور در خرم آباد نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده میگردد. اما اگر در حال حاضر از گوگل در رابطه با مشاور رتبه های تک رقمی و ویژگی های او سوال کرده اید، پس در جای درستی قرار دارید!

بهترین مشاوران کنکور در قم

اگر بگذاریم بچه های ما از نظر ذهنی 10 ساله، 15 ساله یا 18 ساله باشند، نمی توانیم از آن ها انتظار داشته باشیم مثل یک انسان 25 ساله تصمیم بگیرند، درس بخوانند و تلاش کنند و گاهی با پشتکار شکست ها را کنار بذارند. شما باید تصمیم بگیرید که چه راهی را انتخاب میکنید و چه قدر برای به نتیجه رساندن آن هدف تلاش میکنید. سلام دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که در یکی از این دو گروه جا میشن: ۱- ممکنه برنامه شما برای وضعیت و توان فعلی شما مناسب نباشه بیش از حد سنگین باشه و اصلا قابل اجرا نباشه که در این صورت باید برنامه رو اصلاح کنید. همچنین می تونید تمام اطلاعیه ها و مطالب آموزشی و مشاوره ای رو براحتی از طریق صفحات اجتماعی سنجش یک دریافت کنید. قادر هستید در دوره های مشاوره ای و کارگاه های آموزشی که توسط برخی از گروه ها و موسسات آموزشی برگزار می شوند شرکت داشته باشید. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی خرم آباد می باشد. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی خرم آباد به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد. همین مکانیزم در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی مهندس حسین پور برای کنکوری های خرم آباد به کار گرفته می شود.

 • The best counselor for Semnan entrance exam
 • همکاری با انتشارات تابش اندیشه، تست قرمز، ایران سنجش
 • تالیف کتب ریاضی کانون قلم چی
 • تالیف بیش از ۲۰ کتاب آموزشی کنکور

حرف و حدیث در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی درسی مهندس حسین پور در خرم آباد زیاد است. نه عزیزم من گروه دارم و مدیر گروه مشاوره هستم.ولی بدلیل اینکه شغل جانبیم مشاوره هست اطلاع دارم از ساختار مشاوره ای اینگونه موسسات. نمایش برنامه های آموزشی مختلف، فرآیندهای ثبت نام، و ارائه اطلاعات در مورد موسسات مختلف. بیشتر سعی کنید مشاورینی را انتخاب نمایید که با موسسات و گروه های آموزشی مختلف همکاری دارند. اگر دی وی دی دارید کی از شون استفاده کنید؟ اگر شما دانشآموزی در خرم آباد هستید؛ تنها یکبار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان خرم آباد و یا نمونه دولتی را خواهید داشت.

بهترین مشاور کنکور نی نی سایت

بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان خرم آباد در کنار شما خواهیم بود. به عنوان مثال یکی از دغدغههایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی خرم آباد دارند را میتوان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب خرم آباده در خرم آباد اشاره نمود. مشاوره تحصیلی شهداد کدومه! استفاده از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در خرم آباد موجب میشود که با توجه به رتبه خود، در بهترین خرم آباده پذیرفته شوید. قابل ذکر است که مطالب بیان شده در ارتباط با رشته های پزشکی گفته شد و رشته های پیراپزشکی از این اصل مستثنی هستند ، یعنی علاقه مندان به رشته های پیراپزشکی می توانند ، همه ساله با انتشار دفترچه کنکور انتخاب رشته همان سال از شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی که عموماً رشته هایی چون بهداشت عمومی و تکنسین سلامت دندان ، اتاق عمل ،بهداشت حرفه ای مامایی، هوشبری و غیره در مقاطع کاردانی است اطلاعات جامعی به دست آورده و یا با مشاوران ما در سایت «پاسخ با ما» برای داشتن مشاوره حرفه ای ارتباط برقرار کنند. مشکلم اینجاس که اگه باهاش رفت و آمد نکنم یعنی کلا باید با خانواده همسرم قطع رابطه کنم چون اون همه جا هست و با همشون رابطه داره.

 • The best counseling for Mashhad entrance exam
 • مولف کتاب جمع بندی Zip از انتشارات الگو
 • The best counselor for the Rasht entrance exam
 • صرفهجویی در وقت
 • The best consultant of Mashhad experimental entrance exam
 • The best counselor for Ahvaz entrance exam

بعضی از دروس کاملا مفهومی هستند مثل فیزیک و مطالب را باید به طور کامل یاد گرفته باشید تا بتوانید به درصد بالایی در اون درس برسید اما بعضی دیگر از درس ها مثل ادبیات یا دین و زندگی به اصطلاح حفظ کردنی هستند و نیاز به چندین بار تکرار دارد تا در حافظه بلند مدت ذخیره شود. وجود یک شخص از خارج که دانش آموز را همه جوره نظارت و بررسی می کند و همچنین تخصص کافی برای حل مشکلات دارد، کمک شایانی به شما می کند.مشاوره کنکور مشهد به شما کمک می کند شما در مسیر خود به درستی پیش بروید و به نتیجه دلخواه خود برسید. فردی که وارد مدرسه می شود با دنیایی از ناشناخته ها روبرو می شود و چه بهتر که مشاوری قابل اعتماد باشد که از ابتدا و تا انتهای مسیر را بلد باشد و بتواند تجربیات خود را در اختیار او قرار دهد. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در خرم آباد انجام میدهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان خرم آبادی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد. برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی خرم آباد و مشاوره تحصیلی حضوری خرم آباد میتوانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید.

در نتیجه، قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب مشاور جهت دریافت مشاوره خصوصی و قیمت آن اطلاع حاصل کنید. مشاورهای مشاور گروپ که همگی از رتبه های زیر 500 کنکور سراسری هستن یک سری راز و رمز ها و نکات مهم رو در اختیارتون قرار میدن تا شما هم بتونید مثل اون ها به یک رتبه و موفقیت فوق العاده دست پیدا کنید. سلام سحر خانوم.منم یه جاری دارم که مثل شما از لحاظ قیافه و تحصیلات و مالی ازش بالاترم.اما مادر شوهرم اینا به اون بیشتر اهمیت میدن و یه کاریمیکردن اون ناراحت نشه.منم خیلی ناراحت میشدم.اما کم کم متوجه شدم مادرشوهرم اینا یکم به خاطر اینکه زندگی پسرشون خراب نشه این کارومیکنن.هر چند به نظر من کار اونا باعث شده جاریم لوس بشه.اما به نظرم وقتی جاریت یه حرفی میزنه یا نظری میدههیچ جوابی نده فقط یه لبخند و بعدم کار خودتو بکن.اصلا هم برات مهم نباشه اون چی کار میکنه سلام سحر جان عزیزم همه حرفهای دوستان رو تایید میکنم فقط دو تاراه دارید شما یا رومی رومی یا زنگی زنگی .. یا باید کلا بندازیش دور و دیگه نبینیش … دقیقا مثل بچه ها که وقتی واسه خواهر یا برادر بزرگ ترشون تولد میگیرن به اونی هم که کوچیک تره کادو میدن حسودیش نشه.

بهترین مشاور کنکور اهواز

سلام عزیزم منم مثل شمام چکار کردید؟ درسته عزیزم شما هم فعالیت میکنید؟ هم چنین این واقع بینی باید در داوطلب هم نسبت به مشاور وجود داشته باشد که در ادامه در دید منطقی نسبت به مشاوره انتخاب رشته کنکور آن را بررسی کرده ایم. وقتی در جلسات مشاوره صحبت از برنامه ریزی منعطف می شود، در نظر گرفتن هر گونه اتفاق غیر منتظره ایی از ضروریات است. آن فکر این است که اگر قرار است من همان کارهای سال قبل را انجام دهم چطوری نتیجه من عوض می شود. بانو اگر تهران هستيد دبير خوب دروس تخصصي سراغ دارم .دبير بچه ي برادرم بودند و بسيار نمونه. درود بانو رياضي و فيزيك و شيمي تدريس مي كنند فقط اول جواب نمي دن بايد توي تل گرام اطلاعاتتون (نام و نام خانوادگي رشته تحصيلي و كلاس هايي كه نياز داريد) را بفرستيد اگر هنوز كلاساشونو تكميل نكرده باشن خودشون باهاتون تماس مي گيرن. یک سال وقت داری که نشون بدی چند مرده حلاجی، این حرفها که اگر از اول زیاد تلاش کنی خسته میشی رو بنداز دور! برای بار اخر میخوای کنکور بدی؟

 • مدرس دوره های موفقیت
 • مدرس برنامه های مختلف صداوسیما
 • The best counselor for Isfahan entrance exam
 • مدرس ویدئوهای آموزشی موسسه گزینه دو

من اینجا نیومده بودم ولی جسته گریخته الان خوندم چه داستانی داره این سحر خانوم با جاری منم به تازگی جاری دار شدم ، نامزدن و دخترخاله دختردایی همسرمه ولی اونم خیلی لوسه که میزارم به پای سن کمش من تا بحال برخورد بدی ازش ندیدم ولی رفتارم طوری بوده که اون به طرفم جذب شده و قبل نامزدی هی میخواست امار بگیره در موردشون که من چیزی نگفتم. برادرهمسر میخواست بره دنبال جاری که برای خدافظی بیاره که چون پیاده و نزدیک بود و منم اماده گفت بیا با هم بریم .

 • قیمت های مناسب
 • The best counselor for Neishabour entrance exam
 • بالاترین امار قبولی در رشته های علوم انسانی
 • مولف کتاب های شیمی انتشارات نشر دریافت
 • موسسات اندیشه سازان
 • داشتن تفریح و استراحت مناسب و کافی
 • ابداع کننده نقشه راه در درس زبان عربی
 • رشته های زبان، هنر و فنی

دوستانه هم بهتون میگم اینجا اومدن هم توی این دوران واقعا هدر دادن وقته… بهترین مشاور کنکور ایران (This Web-site) واقعا کیست؟ مشاوره کنکور تجربی 1401 دورخیز با معرفی منابع آموزشی معتبر، برنامه ریزی کنکور تجربی، روش های مطالعه و تست زنی و نحوه یادگیری اصولی و دراز مدت دروس، شما را در رسیدن به رتبه برتر در کنکور 1401 راهنمایی خواهد کرد. ، شماره مشاوره تحصیلی در خرم آباد چند است؟ کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در مشهد ارائه خدمات خواهند نمود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در خرم آباد ارائه خدمات خواهند نمود. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در کرمانشاه، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند. در این روش طی 2 مرحله اول ذهن شما به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم