برای بازگشت به رئال باید پیشرفت زیادی داشته باشم

[ad_1]

کد خبر: 1791278/29

زمان: 15:01
1400/08/19

هدیه: 5,580

فیلیپ لینهارت:

مدافع اتریشی فرایبورگ که سابقه بازی در تیم جوانان رئال را دارد به تشریح دوران حضورش در این باشگاه پرداخت.

فیلیپ لینهارت اولین بازیکن اتریشی در تاریخ رئال مادرید است که بدون یک بازی دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است. او مانند هموطنش داوید آلابا در پست مدافع میانی بازی می کند و اکنون در باشگاه فرایبورگ عضویت دارد اما سه سال در تیم جوان و دوم رئال بازی کرد و رکورد 12 دقیقه حضور در تیم اصلی را در کارنامه دارد.

او توانست برای اولین و آخرین بار در بازی کوپا دل ری مقابل کادیز پیراهن تیم اصلی رئال را بر تن کند. رئال در نوامبر 2015 بازی را 3-1 برد اما به دلیل استفاده از بازیکنان غیرمجاز بازنده اعلام شد.

لینهارت در مصاحبه ای با ترانسفرمارکت در مورد دوران حضور خود در رئال و احتمال بازگشت به این تیم صحبت کرد.حضور در رئال برای من افتخار بزرگی بود و تجربه تمرین با بهترین بازیکنان جهان عالی بود. هر بازیکنی این فرصت را ندارد، اما من اکنون 25 سال سن دارم و معتقدم برای بازگشت به رئال باید پیشرفت زیادی داشته باشم. هر بازیکنی نمی تواند در رئال مادرید بازی کند. “اگر امکان داشته باشد، هرگز نه نمی گویم.”

تفاوت رئال و فرایبورگ:“آنها قابل مقایسه نیستند. در واقع اینجا دنیای دیگری است و فرایبورگ از هر نظر باشگاه کوچکی است. ما اینجا مانند یک خانواده هستیم و همه یکدیگر را به خوبی می شناسیم. من با رافا بنیتز و زین الدین زیدان در رئال کار کردم. زیدان مربی آرامی بود. در زمین و او خیلی مشتاق نبود.

او در تمرینات جدی بود و همه به او احترام می گذاشتند. من بدون حتی یک دقیقه بازی با رئال مادرید دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم و هر از چند گاهی این موضوع سوژه سوالات شما می شود. به یاد دارم در رئال مادرید، بازیکنان زیر 17 سال با چمدان های 500 یورویی وارد و بیرون می شدند و همیشه از خودم می پرسم آیا واقعاً بازیکنان در این سن نیاز به امضای قراردادهای گران قیمت دارند؟

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما