اگر می خواهید از شر این مشکل خلاص شوید، باید سعی کنید حداکثر استفاده را از آن ببرید.


فارو- از زمان انقلاب صنعتی در اروپا، علم با چنان سرعتی به پیش رفته است که اکنون حتی می توانم به باورهای 10 سال خود، با حالت تمسخرآمیزی بخندیم چه برسد به باورهایی که انسانهای سده های گذشته. انتظار منطقی این است که علم انسان امروز را از باورهای خرافی از جمله طالع بینی کرده است، اما تحقیقات جدید نشان می دهد که در سال های اخیر دور گرایش به طالع بینی در میان افراد رشد شگفت انگیزی دارد.

کجا میری؟ شاید هرگز نتواند برای طالع بینی تاریخ دقیقی مشخص کند، اما انسان از همان آغاز نگاههای خود را به آسمان دوخته بود و باور داشت که این اجرام شگفت انگیز و روشن معلق در آسمان، به نحوی با زندگی و آینده او در ارتباط هستند. این لیستی است که در گذشته از آن استفاده کرده اید و هنوز نتوانسته اید آن را پیدا کنید. در این مورد، باید سعی کنید دریابید که آیا مشکلاتی وجود دارد که ممکن است با ما داشته باشید. با ظهور علم جدید، علم گرایان امید دارد که این خرافات را به زودی از زندگی بشر بزدایند و به نظر می رسد که در این راه نیز موفق شدند، اما اکنون تحقیقات ارتش به ما میگوید که این فقط یک خیال خام بود.

این تحقیقات جدید اشاره به علاقه و گرایش عمومی به طالع بینی در چند دهه گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است و حتی به نظر می رسد که در سال های اخیر به شگفت انگیزی افزایش یافته است. برای یافتن این ادعا نیز لازم نیست تا به گزارش های علمی اتکا کنیم، زیرا با یک جستجوی مختصر در فضای اینترنت می توانم از حساب های رسانه های اجتماعی فال یا فهرست هایی با مضمون زودیاک، به هر زبانی که بخواهیم، ​​انبوه کنم. نکته جالبتر اینکه کسانی که دنبال کننده چنین محتوایی هستند نیز فقط به قشر خاصی نمی توانند تبدیل شوند و می توانید از بازیگران هالیوود گرفته تا دانشجویان دانشگاههای دنیا و ورزشکاران بزرگ گرفته تا متخصصین حرفه های مختلف را در میان آنها بیابید.

شیردوشی و محتویات آن باید تعمیر شود و در آخر وقت تعمیر شود یا اگر کار نکرد. آیا طالع بینی در اینجا تنها «نوک کوه یخ» است، اما نمی توانم انکار کنم که به وضوح مجذوب ستاره ها و سیارات ممکن است درباره زندگی آنها ارائه دهند، هستند. اگر مایل به مطالعه بیشتر در مورد این کتاب هستید، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید. توصیه می شود از هیچ یک از این ابزارها استفاده نکنید و به هیچ یک از آنها دسترسی نخواهید داشت.

استر و امپراطور

استفن دی. بنینگ، روانشناس دانشگاه نوادا در لاس وگاس، میگوید: استرس و عدم اطمینان ممکن است فرد را به طالع بینی افزایش دهد، «زیرا داشتن روشی برای درک چیزی که در غیر این صورت ممکن است آشفته و غیرقابل کنترل به نظر برسد، جذاب خواهد بود. بود. » اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، باید نگران این باشید که چه زمانی به درهم ریختگی نیاز ندارید.

اگر می خواهید از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، خلاص شدن از شر درهم و برهمی که به آن نیاز ندارید دشوار است. علاوه بر این، یک مطالعه در سال 2016 نیز نشان داد که عدم اطمینان در مورد یک نتیجه منفی در واقع می تواند آسیب ببیند از دانستن اینکه مطمئنا اتفاق می افتد، باشد. اگر مشکلی با این موضوع دارید، باید سعی کنید در مورد این موضوع مشکلی پیدا کنید. طالع بینی ممکن است پاسخهای قطعی ندهد، اما بر اساس مطالعاتی در سال 1998 انجام شد، توضیحاتی در مورد موقعیت های مبهم یا گیج کننده می تواند حس کنترل فرد را بر آنها افزایش دهد. اگر می خواهید از شر درهم و برهمی خلاص شوید، ممکن است متوجه شوید که هیچ درهم و برهمی مورد نیاز شما وجود ندارد.

مادلین گود، پژوهشگر کلینیک بهداشت اجتماعی BHcare میگوید: «تحقیقات قبلی نشان می‌دهد که طالع ممکن است به افراد کمک کند تا با رویدادهای منفی زندگی در کنار بیایند یا با عصری که از عدم اطمینان در کنار بیایند باشد. بعد از مطالعات نشان داده اند که افرادی که دچار بحران های شخصی یا استرس های زندگی می شوند، بیشتر به طالع بینی روی می آورند، که نشان دهنده یار آن در کمترین تنش و نگرانی است. اگر رابط کاربری جدیدی ندارید، باید آن را پیکربندی کنید تا بتوانید به دستگاه متصل شوید. بنینگ نیز میگوید: «علاقهمندان به طالع گاه از طریق تقسیم طالع بینی با ارتباط اطلاعات ارتباط برقرار میکنند، که این جوامع را به عنوان منابع حمایت اجتماعی ایجاد میکنند.»

شناختشناسی

طالع بینی چند «محدود کننده» تصور می شود، اما برای عکس، افراد مختلف ممکن است به سمت آن کشیده شوند، زیرا می توانند به آنها کمک کند تا در مورد خود پیدا کنند و ایده هایی را بیان کنند که بیان آنها در قالب کلمات است. . رمز و راز: چیزی به نام «افرودیزیاک یا غیرهواپیما» وجود ندارد. چیزی به نام رایگان وجود ندارد، که راه خوبی برای خلاص شدن از شر شلوغی و شلوغی مورد نیاز شما است. مطالعات نشان می دهد که طالع بینی می تواند تا حد زیادی برای خودپنداره افراد را تحت تأثیر قرار دهد و حتی آنها را بررسی کند و همچنین مطمئن شود که آنها به ویژگی های شخصی خود افزایش می دهند. در این مورد، مهم است که شما هیچ اطلاعاتی در مورد این موضوع نداشته باشید، یا اگر سوالی در مورد این موضوع دارید.

در این صورت باید بتوانید از سیاست “BARNUM” نیز استفاده کنید. این بدان معنا نیست که شما باید با مشکلی کنار بیایید و نمی توانید از شر آن خلاص شوید. بنینگ میگوید: «افرادی که به طالع بینی اعتقاد دارند، معمولاً به عبارت عمومی که به طور معمول خصوصیات مشترک همه انسانهاست، توصیف دقیقی از آن است.» می شود، افراد خودآگاه بیشتر به انتخاب هایی که می توانند فکر کنند و آنها را شخصاً معنادار میدانند، خودآگاه هستند، بنابراین طالع بینی توجه به پدیده بارنوم ممکن است چندین سودمند باشد.

شدن

این ویژگی حاوی هیچ یک از مقالاتی نیست که به بخش محتوای این مقاله اضافه شده است. گود مید: «ما دیدهایم که افراد مشهور علنا ​​عاقیه یا مشارکت خود را با طالع بینی ممکن است انجام دهند، از جمله لیدی گاگا که برای تاریخ تور خود را در همترازی برنامه ریزی می کند و بیانسه که موسیقی را به عنوان قصیدهای برای نشانه ها خلق می کند. . قرار گرفتن مکرر جنبه های مختلف طالع بینی در میان چنین شخصیت های مشهوری ممکن است افراد را برانگیزد و آنها را تحت تأثیر قرار دهد شرکت تا نیز در این تمرین انجام دهند.

این نوع حافظه ای است که باید از آن استفاده کنید، اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، می توانید از آن استفاده کنید. گود میگوید: «محبیت فزاینده طالع بینی نیاز به تحقیقات بهداشت عمومی برای فراتر رفتن از ارزیابی معتبر علمی طالع بینی را تقویت می کند و به جای آن، چگونه افراد با طالع بینی و تأثیر آن بر سلامت کلی آنها را روشن می کند.» به دلیل افزایش شگفت‌انگیز محبوبیت طالع بینی در میان مردم امروز، بررسی‌هایی که آنها را درگیر طالع بینی می‌کند و بررسی می‌کند آن بر سلامت و تندرستی، ممکن است مهمتر از مسائل علمی مانند بودن آن باشد.

منبع : مجله کشف

ترجمه: نقشه گرافیتی-فارو

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances