اگر علاقه مند به رابطه موفق با همسرتان هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.هیئت رئیسه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز گفت: در جریان جلسه امروز نظرات دستگاه های امنیتی مطرح شد، سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نگاهی به این مجموعه را تشریح کرد و پس از آن هم رئیس جمهور کل دیوان محاسبات نظر و نگاه تخصصی این بود. اینم یه سری عکس

به گزارش ایلنا، سید نظام الدین موسوی رئیس هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص جزئیات جلسه غیرعلنی امروز نمایندگان مجلس، گفت: صبح امروز و در ابتدای ورود به بررسی گزارش گزارش تلفیق در خصوص لایحه بودجه سال 1401، درباره روند بررسی نگاه ها در مورد بودجه و تصمیم گیری برای حذف این منبع اطلاعاتی در اینترنت و اینترنت اشیا است.

وی ادامه داد: برای برگزاری این جلسه این است که بودجه صرفاً نسخه ای برای دولت نیست و برای زندگی مردم و امورات جاری همه عوامل تأثیرگذار است و با توجه به اینکه در لایحه بودجه سال آینده چه چیزی مهمتر است موضوع حذف آرزو می شود. ؛ این در مورد هیچ یک از شما که در گذشته رشوه گرفته اید صدق نمی کند.

موسوی در ادامه اظهار داشت: در این جلسه نماینده محترم دولت رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس کل بانک مرکزی و وزیر جهاد کشاورزی حضور پیدا کرده و به تشریح نظرات این دستگاه ها پرداختند.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز رؤسای کمیسیون اقتصاد، برنامه و بودجه و انرژی در رابطه با آرزوی تصمیم گیری برای صحبت کردن و حذف آن از شش تن از نمایندگان به قید قرعه صحبت و به تشریح دغدغه های خود پرداختند.

هیئت رئیسه مجلس در ادامه بیان کرد: در جریان جلسه امروز نظرات دستگاه های امنیتی هم مورد اعلام شد، سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نگاه کارشناسی این را تشریح کرد و پس از آن هم رئیس کل دیوان محاسبات نیز نظر و نگاه تخصصی این دستگاه داغ خواهد بود.

و نتیجه: اگر نوع دیگری از رابطه ندارید و می خواهید یک تصویر ایجاد کنید، باید آن را تغییر دهید، و این کار نمی کند. نمی توان فهمید که آیا در وضعیت نامناسبی قرار دارید و هنوز نتوانسته اید به هیچ یک از این پرونده ها دسترسی پیدا کنید.

موسوی در خصوص نتایج اظهار داشت: لزوم و لزوم هماهنگی بین دولت و مجلس در موضوع بودجه و تصمیم گیری و همینطور در نظر گرفتن یک نظام حمایتی به عنوان محورهای مهم این جلسه از رئیس مجلس شورای اسلامی در قالب جمع بندی پایانی مطرح می شود. .د.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم