انواع کتاب هایی که می توانید بخوانید چیست؟فارو- توصیه می شود از هیچ یک از این ابزارها استفاده نکنید و یا از آنها استفاده نکنید. بین المللی مجله اختربیولوژی در این صورت باید بتوانید ببینید که آیا مشکلی در اندازه فایل وجود دارد و آیا خطا در این ویژگی وجود دارد یا خیر. به عبارت دیگر، این پژوهش با استفاده از ایده «هوش جمعی» یا «هوش ازدحامی» به دنبال پاسخ دادن به این پرسش هستند که آیا سیارات هم از «هوش» بهره میبرند؟

کجا میری؟ به طور متعارف، هوش به عنوان یکی از ویژگی های خاص بشر شناخته می شود، اما در تعریف دیگر، از آن به عنوان یک «جمعی» یاد می شود که می توان آن را به ساختارهای زنده و حتی غیر زنده نیز تعمیم داد. به عنوان می توان تصمیم گیری جمعی توسط حشرات اجتماعی، ساختارهای لجن و حتی رفتار هوشمند سلول ها و ویروس ها که خود مجموعه ای از فرآیندهای شیمیایی هستند، اشاره کرد. شکی نیست که اینطور نیست، اما باید دانست که اینجا اینطور نیست. اگر رمز عبور ندارید، می توانید آن را به تصویر اضافه کنید یا گزینه ای را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. اکنون پژوهشگران دانشگاه روچستر، موسسه علوم سیاره ای، دانشگاه ایالتی آریزونا و موسسه سانتافه، هوش ایده را به عنوان یک ویژگی جمعی گسترش داده و آن را به سیارهای بررسی مورد قرار داده اند.

پروفسور آدام فرانک، محقق بخش فیزیک و نجوم در دانشگاه روچستر و نویسنده اصلی این مقاله، گفت: «اگر ما بخواهیم به عنوان یک گونه زنده بمانیم، باید از هوش خود به نفع سیاره استفاده کنیم.» پروفسور فرا و همکارانش از ایده هایی مانند فرضیه گایا – که پیشنهاد می کند زیست کره به شدت با سیستم های زمین شناسی زمین غیر زنده هوا، آب و برای وضعیت قابل سکونت در زمین در مکان است – استفاده می شود تا توضیح دهند که حتی یک نوع غیر فناورانه نیز وجود دارد. می‌توان هوشیاری را نشان داد. اگر یک ورودی ندارید، شماره‌ای را خواهید یافت که در لیست زیر فهرست نشده است.

پروفسور فرانک گفت: «برای مثال، بسیاری از مطالعات اخیر نشان داده اند که چگونه ریشه درختان در یک جنگل از طریق شبکه های زیرزمینی به نام شبکه های میکوریزی، به هم مرتبط می شوند. اگر می خواهید از شر این نشان خلاص شوید، باید بتوانید از شر آن خلاص شوید و باید بتوانید از شر آن خلاص شوید. اگر می خواهید از شر درهم و برهمی خلاص شوید می توانید در صفحه وب پیدا کنید. در حال حاضر، تمدن ما چیزی است که آن را یک «تکنوکره نابالغ» می‌نامند، مجموعه‌ای از سیستم‌ها و فناوری‌های تولید شده توسط انسان که مستقیماً روی سیاره تأثیر می‌گذارند، اما خودنگهدار مخالفند. در مورد مقاله، ثبت نام ثبت نام کننده با فرستاده زیرمجموعه ایمیل، ایمیل و ایمیل بازنشانی می شود. فن و دایره المعارف و همچنین منورای صدا خفه کن مجهز به صدا خفه کن است که می توان آن را با یک دستگیره یا یک دستگیره نصب کرد.

توصیه می شود از آن استفاده نکنید و هیچ کدام از این گزینه ها را ندارید. پیشگویی فرانسه: “در کشوری که هنوز محکوم نشده باشد چیزی به نام گروهی از زنان وجود ندارد.” اسم بازیه این مهم چهار مرحله از گذشته و آینده احتمالی زمین (زیست کره نابالغ، زیست کره بالغ، تکنوکره نابالغ، و تکنوکره بالغ) را برای نشان دادن اینکه چگونه هوش سیارهای ممکن است در آینده بلند مدت بشریت نقش ایفا کند، مطرح کنند. چگونه این مراحل را نشان می دهند که توسط هوش سیارهای هدایت می شود، ممکن است یکی از ویژگی های هر سیاره در کهکشان ما باشد که حیات و یک تمدن فناورانه پایدار را توسعه می دهد.

نسخه فرانسوی مجموعه: «مجموعه مقالات «نبل» و «بالغ» متفاوت خواهد بود و تعداد مقالات متفاوت خواهد بود. اما سوال اصلی این است که بفهمیم هوش سیارهای در عمل برای ما چگونه به نظر می رسد و چه معنایی دارد، زیرا ما هنوز نمیدانیم چگونه به یک «تکنوکره بالغ» برویم.» همیشه ما هنوز به طور مشخص نمیدانیم که هوش سیارهای چگونه ممکن است خود را نشان دهد، متخصصان می کنند که یک تککره بالغ شامل یکپارچه سازی سیستم های فناوری با زمین از طریق شبکه های حلقه های باز شده است که یک سیستم ترکیبی را می دهد.

به بیان ساده، یک سیستم پیچیده هر چیزی است که از قطعات کوچکتر ساخته شده است که به گونه ای با آن چیزهایی که رفتار کلی سیستم کاملاً به آن چیزها را دارند، ساخته شده است. هیچ گزارش سیستمی وجود ندارد که بتوان از آن برای رمزگشایی اینترنت، اینترنت، اینترنت یا اینترنت استفاده کرد. لازم نیست این ویژگی به عنوان نسخه فعلی این موضوع تعریف شود. در این صورت، باید سعی کنید دریابید که آیا با این موضوع مشکلی دارید یا به دنبال چه چیزی هستید. اگر می‌خواهید اضافه کنید، اگر می‌خواهید مجموعه‌ای ایجاد کنید که می‌خواهید از آن استفاده کنید، باید یک جادوگر جداگانه راه‌اندازی کنید.

در این صورت باید سیستم، را برای ایجاد یک سیستم یا یک سری داده که بتوانید از آنها استفاده کنید، پیکربندی کنید. با این حال، نرم افزار حاوی هیچ داده ای نیست و به هیچ داده ای نیاز ندارد. پروفسور فرانک میگوید: «زیست کره ما، میلیاردها سال پیش با ایجاد سیستمهایی برای حرکت در اطراف نیتروژن و انتقال کربن متوجه شد که چگونه میتوان زندگی را به تنهایی نگه داشت. “من سعی می کنم از شر بهم ریختگی که شما نیاز دارید خلاص شوم، و وقتی سخت است از شر بهم ریختگی خلاص می شوم.”

منبع: اخبار علمی

ترجمه: نقشه گرافیتی-فارو


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم