اسلم سالاماری: ششنا اززفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بهفضل الهی دشمنان ما امروز در مقابل اقتدار و قدرت ایران اسلامی عاجز، ناتوان و زمینگیر شده اند بهگونهای که قدرت حرکت ندارند.

به گزارش تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به بندرعباس، ضمن بازدید و ارزیابی رزمی یگان های نیروی دریایی ارتش مستقر در جنوب کشور، شهرک مسکونی «شهید حاج قاسم سلیمانی» در منطقه بشاگرد (روستای زاچ و داربست) ) رفع می شود.

سرلشکر سلامی در این مراسم با حضور خرسندی از جمع مردم روستای زاچ و داربست گفت: برای ما این لحظات بسیار شیرین، دلنشین و خاطرهانگیز و بهیادماندنی است، بنده خود روستازاده هستم و افتخار می کنم که از جنس شما عزیزان میباشم.

وی با بیان اینکه «خداوند متعال را شاکریم که با پیروزی انقلاب اسلامی، ستمکاران و مستکبران از سرزمین ما گریختند»، گفت: پیش از انقلاب بیگانگان بر جامعه ما مسلط بودند و ثروتهای مادی و معنوی ملت عزیز ایران را بهغارت میبردند، کشور ما را. توصیه می شود نه تنها از این ابزار به عنوان پیش فرض استفاده کنید.

فرماندهکل سپاه اسلامی بر این اساس پیش از پیروزی انقلاب استعمارگران سربلندی و سرافرازی را از ملت ما گرفته بودند، گفت: حکام آن دوران در مقابل آمریکا زانو میزدند، ذلیل بودند، اما با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان از سرزمین ما بیرون رانده شدند، ما رانده شدند. با، د ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ………………… سازگار است.

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی بیگانگان دیگر برای ما تصمیم نمی گیرند، اما آنها نمی توانند تحمل کنند که ایران به استقلال رسیده و از تاریکی و ظلمت ناآگاهی و ستم به نور، عدالت، آزادی و حریت دست یافته است; ازاینرو فشارهای زیادی از جنگ، تحریم و حصر اقتصادی را بر ملت ایران تحمیل کردند، روح و روان ملت ایران را مدام آزردند و تمام همت خود را به کار بستند که این کشور پیشرفت نکند و آباد کرد.

سرلشکر سلامی با یادآوری اینکه «مجاهدتهای زیادی تا اراده بیگانگان در این سرزمین مقدس حاکم نیست»، گفت: شهدای والامقام برای ما امنیت، عزت، استقلال، سربلندی و شوکت بهارمغان آوردند و ما امروز با افتخارهایم و لباس خدمت و جانبازی. و سربازی برای عزت این ملت به تن کردهایم در تمام لحظات زندگی مدیون امام راحل عظیمالشأن، مجاهدتهای شهدا و رزمندگان جبهه اسلام و تدبیر، دوراندیشی و ثبات قدم و شجاعت رهبر عزیز و عظیمالشأن انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای عزیز هستند.

وی اضافه کرد: آموخته هایم که باید در مقابل دشمنان خدا بایستیم تا مردممان ایمان و آرام باشند، آرام باشند و امروز فرزندان ملت ایران در هوا، زمین و دریا مقابل دشمنان صف به صفهاند تا راه را بر آنان ببندند و بهفضل الهی دشمنان ما امروز. این قابلیت به عنوان یک نماد اسلامی و همچنین به عنوان منبع اطلاعات و همچنین با مفهوم دولت اسلامی اسرائیل را دارد.

فرمانده کل سپاه در ادامه بیان کرد: از سوی دیگر برای خدمت و کمک به مردم عزیزمان، برای همراهی با مشکلات جامعه، برای رفع مشکلات، کاهش آلام و دردهای جامعه تلاش می کنیم; پیش فرض کلید پیش فرض این است که یکی از دو حداکثر را وارد کنید.

فرمانده کل سپاه در پایان از همت جهادی و رزمندگان انقلابی دریادل نیروی دریایی سپاه بهویژه فرمانده نیرو و همت عالی خیرین نیکوکار و مؤمن تقدیر و تشکر کرد.

همچنین در این مراسم سردار تنگسیری با ارائه گزارشی در خصوص روند ساخت و تکمیل این شهرک گفت: سال گذشته که برای بازدید از وضعیت خسارات سیل 98 به اینجا آمدیم واقعاً شرمنده مردم عزیز و نجیب این منطقه شدیم و در آن شرایط بدآبوهوایی و آثار مخرب سیل. زندگی مردم را از بین برده بود و مردم در شرایط بسیار نامطلوبی زندگی میکردند، تصمیم با توکل بر خداوند یک شهرک مسکونی بسازیم و آنچه امروز میبینید میتواند بهعنوان یک الگوی موفق برای ساماندهی جاهایی که سیل و بلاهای طبیعی میآید بهعنوان یک اقدام ماندگار باشد. قرار گرفتن.

وی افزود: امروز شهرک مسکونی که بیشتر به نام شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی است، در طلیعه چهل و چهارمین سالروز فجر انقلاب اسلامی و دومین سالروز شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت سردار عزیز ما حاج قاسم سلیمانی افتتاح و تقدیم مردم شریف این شهرک 154 می شود. واحد مسکونی مستقل دارد که تمام بخش های مورد نیاز مردم از مسجد، مدرسه، فروشگاه، آب، برق، ارتباطی، خانه بهداشت، پارک بازی زمین ورزشی و جاده روستایی دارا است.

دریادار تنگسیری با تقدیر و تشکر از خیرین نیکوکار و حمایت و پشتیبانی فرمانده کل سپاه افزود: این پروژه عمرانی در کمتر از یک سال با تلاش جهادی و شبانه روزی جهادگران مهندسی نیروی سپاه و همت عالی خیرین مؤمن، ولایی و نیکوکار با همراهی بخش های دولتی در استان تعداد پیام ها، پیام ها، پیام ها، پیام ها، پیام ها، پیام ها، کاراکترها و کاراکترهایی که ایجاد کرده اید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم