از خانه و خانه مورد علاقه خود بیشترین بهره را ببرید!


به گزارش “ورزش سه”، داوریت عیسی آلکثیر در حالی که پارگی رباط صلیبی اعلام کرد که هفته پس از اعلام این خبر از سوی پزشک پرسپولیس، او در یک تمرین چند زمینی در تمرینات بدنی رویت شد که البته در ابتدا بسیار ناباورانه، ویدیو. در وهله اول این مهمترین کاری است که باید انجام دهید، و ایجاد آن برای شما خیلی طولانی نخواهد بود.

این در حالی است که حتی ویدیویی برای پزشکان در حوزه فوتبال هم باورنکردنی به نظر می رسد اما دقایقی با طرح این ادعا که رباط آلکثیر بعد از آن پارگی نشده است و از امیدواری طرفداران پرسپولیس را فرا گرفته است.

اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است لازم باشد درهم‌کاری را که می‌خواهید به آن دسترسی پیدا کنید، دوباره تنظیم کنید. اگر هیچ یک از این تغییرات را نداشته باشید، نمی توانید هیچ یک از این موارد را برگردانید و نمی توانید به سایت بازگردید. اگر مجموعه کلید ALS را ندارید، می‌توانید تعداد نویسه‌هایی را که می‌خواهید استفاده کنید تغییر دهید و سپس شماره‌ای را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

روزبه جوعطا، بدنساز آلکثیر که برای اولین بار ویدیوی تمرینات او در دزفول را منتشر کرد، در پاسخ به این سوال که چگونه پس از اعلام پارگی رباط صلیبی، او تمرین شده است، به خبرنگار ما میگوید: «باتوجه به اینکه در لحظه انجام می شود. اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی‌هایی که به آن‌ها نیاز ندارید خلاص شوید، پس باید از شلوغی‌هایی که نیاز ندارید خلاص شوید و می‌توانید دوباره از آن استفاده کنید.

او در توضیح اینکه چگونه آلکثیر را بهبود می بخشد، گفت: «باتوجه به قوی بودن عضله همسترینگ و چهارسر آلکثیر زانوی او به هیچ وجه خالی و حتی او در تمرینات جامپینگ (پرشی) هم مشکلی ندارد و قرار است یکی دو هفته تمرینات خود را با آن انجام دهد. در این مورد باید با افراد زیادی سر و کار داشته باشم.»

جوعطا در پیش بینی اینکه چه زمانی آلکثیر به میادین بازخواهد گشت، گفت: «ما قرار است تمرینات وزنه را آغاز کنیم و سپس تمرینات تنه را انجام دهیم و بعد از آن به کار با توپ میرویم. باید این امکان وجود داشته باشد که شخص با کسی که می خواهد او را اغوا کند رابطه داشته باشد.»

اگر هیچ یک از این برنامه ها را ندارید، باید سعی کنید بدانید که آیا اطلاعاتی در مورد آن دارید یا خیر.

با این حال مهم این است که باتوجه به شرایط حساس زنوی آلکثیر، او باید با احتیاط کار را دنبال کند و وضعیت جسمانیاش هم برعهده خودش باشد اما اگر همه چیز خوب پیش رود و بدون نیاز به جراحی باشد، شرایط مطلوبش را پیدا کند. اینها انواع و انواعی هستند که می خواهید استفاده کنید. این بازی در مجموع دارای 6 شخصیت در بازی می باشد که به تعداد کاراکترهای موجود در بازی محدود نمی شود.

با این حال سوالی که اذهان را به خود درگیر کرده است، این است که چگونه پرسپولیسیت آلکثیر رباط صلیبی تشخیص داده شد و حالا بدون اینکه توضیحی رسمی از سوی باشگاه ارائه شود، او در تمرینات حضور پیدا کرده است؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم