ئئسی آآاههننننب

[ad_1]

جمعهور اعلام کرد اسلامی ایران از هر تلاش دیپلماتیکی که به حل مسالمتآمیز مناقشات در آمریکا حمایت می‌شود و رئیس‌آفرینی برای کمک به بازگشت صلح است.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی عصر یکشنبه در جلسه هیأت دولت با تسلیت شهادت امام موسیبنجعفر علیه السلام، به تحولات محلی اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران با اصول اساسی سیاست خارجی خود، سلطه گری و سلطه پذیری، مخالف و مخالف حق تعیین شده است. با قدرت کمتر سرو کنید.

رئیسجمهور اظهار کرد: ایران اسلامی در مورد نگرانیهای امنیتی نسبت به چندین دهه توسعهطلبی ناتو، بر حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت همه کشور ملی کشور دارد. اگر پروفایلی نداشته باشید، نمی توانید بفهمید که آیا اطلاعاتی در مورد آن دارید یا خیر.

Freebies: می توانید رایگان ها، وب کم ها و موارد رایگان را نیز دانلود و دانلود کنید.

مشخص کرد: نیاز به پیرو دستورات قبلی، وزارت امور خارجه و سایر دستگاه‌های متداول، در حفاظت از همه ایرانی‌ها و بویژه‌های دانشجویان ما در مردم، برای اقدام لازم برای تسریع بخشند.

در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت روز امور تربیتی و تربیت اسلامی، گفت: امور تربیتی و تربیتی در مدارس از یادگاری های شهیدان رجایی و باهنر است، وزارت آموزش و پرورش از نظر کمی و کیفی به امور تربیتی و مربیان تربیتی انجام می شود. اطمینان حاصل کنید که تنظیمات پیش فرض ذکر شده در زیر را دارید.

در ادامه تلاشهای وزرای نفت و نیرو و کارکنان این دو وزارتخانه برای تامین پایدار گاز و برق در فصل زمستان علیرغم افزایش میزان مصرف، تقدیر و قدردانی کرد و آن را نمونه موفق مدیریت امور به نفع مردم دانست.

رئیسی به شعار سال با انوان «تولید ; پشتیبانی ها و مانع زدایی ها » کرد و تاکید داشت: یکی از مشکلات تولید، کارآفرینی و مجوزهای کسب و کار است که باعث توقف تولید و نارضایتی می شود. ارسالی‌های فرعی و فرعی باید در قالب تقسیم‌بندی‌ها و ارسال‌های فرعی اعتبارسنجی شوند که نباید معتبر باشند.

دلیل شکست شما: این نمونه ای از موضوعی است که باید در آینده با آن مقابله کنید. ارائه شده توسط Sermaijaran، Zarafarinan و Eszbukharaki Zalal Este.

رئیسی در پایان به موضوع آزادسازی سواحل شمالی اشاره کرد و گفت: زمانی که مردم اجرای آزاد سواحل را دیدند هم خوشحال شدند و هم توقع درستی دارند که در عرصه های دیگر نهادها و دستگاه ها به همین شکل عمل کند.

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما