آنفولانزای روسی 130 سال پیش همان رستورانی امروز ست!

[ad_1]

فارو-این یک سری وبینار است که روسی در نظر گرفته می شود و دقیقاً مشابه این وبینار نیست. این بیماری در طول چند سال دارای حداقل سه بیماری بود.این بیماری که “آنفولانزای روسی” نامیده می شود، به گمان برخی مطالعات ممکن است ناشی از یک بیماری همه گیر بیماری های مشابه SARS-CoV-2 باشد، ویروسی که باعث COVID- شود. 19 می شود.

کجا میری؟ ککووکککک کو و این مجموعه ای از فیلم های نیمه وقت به سبک روسی، متوسط ​​و ساده برای استفاده است. غیرمعمول نیست که بفهمید آیا با یکی از دوستان یا اعضای خانواده در ارتباط هستید یا می خواهید از شر آنها خلاص شوید.

اگر نسخه روسی این ویدیو را ندارید، هنوز نمی توانید آن را پیدا کنید. پیتر پالس، محقق آنفولانزا و استاد پزشکی دانشکده پزشکی ایکان در مانت واقع در نیویورک میگوید: “ویژگی همهگیری آنفولانزای روسیه به طور وحشتناکی به همهگیری ویروسهای صحنه ای شباهت دارد، احتمال اینکه آنفولانزای روسی ممکن است توسط یک ویروس ایجاد شود، همچنان در حد فاصل باشد. ددس و گمان ستست.//رونا // در حال ویرایش

دکتر جفری تاوبنبرگر، رئیس بخش پاتوژنز و کوئین تحقیقاتی موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به همراه جان آکسفورد، استاد بازنشسته ویروس شناسی در مری دانشگاه لندن، در جستجوی شواهدی هستند تا این ایده را اثبات کند. آن ها باحفاری نمونه های بافت ریه هایی که مربوط به همه گیری آنفولانزای 1918 است، به دنبال بقایای ویروس های آنفولانزا و کشورهایی هستند و امیدوارند تا از طریق این بقایا اطلاعاتی در خصوص بیماری های خاص پزشکی روسی پیدا کنند. دکتر اسکات پودولسکی، استاد بهداشت جهانی و پزشکی دانشکده پزشکی هاروارد، و دومینیک دبلیو هال، متصدی موزه تشریحی وارن هاروارد نیز به دنبال بافت ریه حفظ شده از همان دوره زمانی هستند.

اگر مواد ژنتیکی از ویروس آنفولانزای روسی در این ریه ها پیدا شود، ممکن است نکاتی در مورد پایان همه گیری آنها ارائه شود، زیرا پوشش خبری آن زمان اطلاعات را در این زمینه ارائه می دهد. دانشمندان عقیده دارند در تصاویری که همه گرفتن گزارشی روسی توسط یک ویروس ایجاد می‌شود، ممکن است برخی از بیماری‌هایی که باعث سرماخوردگی می‌شوند، به جای بیماری در گردش باشد.

منبع: Sciencealert

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما