:آرر:::::: هووسهددححححححح

[ad_1]

اگر می‌خواهید درباره ایالات متحده آمریکا اطلاعات بیشتری کسب کنید، باید بدانید که آیا مشکلاتی برای شما وجود دارد یا خیر.

به گزارش ایرنا، رئیس پنتاگون روز شنبه به وقت محلی ادعا کرد: اگر امروز به موضع او (ولادیمیر پوتین) نگاه کنید، مشخص است که تصمیم خود را گرفته و در حال حرکت به سوی مواضع مناسب خود برای حمله هستند.

اگر می خواهید از درهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، باید بتوانید به هر یک از کلیپ های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

در چند هفته گذشته مقامات آمریکایی اعلام کردند که پوتین هنوز چنین تصمیمی نگرفته است اما به نادرست بودن پیش بینی های واشنگتن و کذب بودن ضرب الاجل های ساختگی اش اکنون به تکذیب کرملین مدعی هستند که رئیس جمهوری روسیه تصمیم خود را گرفته است.

مقامات آمریکایی مدعی هستند که دیپلماسی هنوز امکان پذیرفتن و دفاع از این کشور را دارند، همچنین ادعا می کنند که ما باید تا آخرین لحظه تلاش کنیم، تا زمانی که این امکان از بین برود وجود داشته باشد.

پیش از این، شبکه خبری سی آن گزارش داد: تعداد گردانهای تاکتیکی روسیه به 120 تا 125 گردان افزایش یافته و هر گردان تاکتیکی شامل یک هزار نیرو است.

این شبکه خبری به نقل از یک مقام نظامی آمریکایی که نامش را بیان می کند، مدعی شد ارتش روسیه باقی مانده خود را به سمت مرز گذاشته و در 48 ساعت گذشته تعداد نیروهایی که در موقعیت حمله قرار دارند به 40 تا 50 درصد رسیده است. .

این مقام آمریکا در ادامه ادعاهایش افزود: در همین حال کارزار بی ثبات کننده روسیه آغاز شده است و این کشور را در مقابل نسل کشی در دونباس می و عملیات های دروغین را انجام می دهد.

روسیه بارها اعلام می‌کند که قصدی برای حمله به این کشور ندارد، ولی باید از ناتو و آمریکا از شرق اروپا تامین شود، ممکن است نظامی فنی را بکار برد.

دارای ویژگی ها و ویژگی های زیادی است که می توان از آنها به عنوان یک ابزار استفاده کرد و به هیچ وجه یا هیچ نوع تجارت دیگری در نظر گرفته نشده است.

روسیه تضمین می‌کند و درخواست‌های امنیتی را برای ایالات متحده آمریکا فرستاده و در آن برای توقف جنگ‌افروزی نظامی ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه و همچنین خروج این سازمان‌ها از اروپای اصلی تاکید دارد.

فدراسیون روسیه ولادیمیر پوتین تعدادی از کشورها از جمله روسیه را در منطقه روسیه تأسیس کرده است. اگر می خواهید از درهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است متوجه شوید که در اینجا اینطور نیست.

جون رئیس جمهوری آمریکا نیز با بیان این ادعا که دولت روسیه قصد حمله به آن را در روزهای آینده دارند، می گوید روسیه هم اکنون را از طریق بلاروس، مرزهای مشترک با مردم و در دریای سیاه محاصره کرده اند.

گزارش های رسانه های روسی حاکی است که گلوله باران مناطق جمهوری های مردمی دونتسک و لوگانسک ازسوی نیروهای مردمی ادامه دارد و در این کار از تسلیحات سنگین استفاده می شود.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه