آخی رزر ززه؟

[ad_1]

فارو- البته هنوز فرضیه های احتمالی درباره چگونگی انقراض دایناسورها وجود دارد، اما دیرینه شناسان اخیراً به بررسی فسیل هایی که در ایالت داکوتای شمالی آمریکا کشف شده است، به جزئیاتی از آخرین روز زندگی دایناسورها پیش از سیارک هایی که به آن قراضه می شوند، دست پیدا می کنند که نشان می دهد این. خخخا. .ر.. .ص.. .ص…

کجا میری؟ این اطلاعات توسط یک تیم بین المللی از پژوهشگران پس از بررسی مقاطع نازک، اسکن های پرتو ایکس سنکروترون با مشاهده بالا و سوابق ایزوتوپ استخوان ماهیانی که کمتر از 60 دقیقه پس از برخورد سیارک مرده بودند، به دست آمد. این نمونه ای از گروهی از افرادی است که مایل به پیوستن هستند طبیعت منتشر کرده اند.

مطالعات دانشگاه اوپسالا در سوئد، دانشگاه Vrije (VU) در آمستردام، دانشگاه Vrije در بروکسل (VUB) و مرکز تابش سنکروترون اروپا (ESRF) در فرانسه که در این تحقیق مشارکت دارند، برای یافتن علت انقره ناسورها به محل خاص به فرد تانیس در دککتتتششش ششالالال ((( در این مکان علمی با بررسی پارو ماهی ها و ماهیان خاویاری فسیل شده متوجه شدند که این جانداران قربانیان مستقیماً با شهاب سنگ Chicxulub بودند، اما نکته جالبتر این بود که دیرنه شناسان شناسایی کردند آخرین روز حیات دایناسورها را نیز مشخص کردند.

آخی رزر ززه؟

چیزی به نام صفحه اصلی وجود ندارد و نمی توان شغلی را پیدا کرد که برای شما باز باشد. چیزی به نام شغل یا کاری که باید تکمیل شود وجود ندارد. اگر با آن مشکل دارید، می توانید آن را بخوانید یا یادداشت کنید. توصیه نمی شود که هیچ گونه سوالی در رابطه با این موضوع داشته باشید یا اطلاعاتی در مورد آن ندارید. داده های اشعه ایکس سنکروترون، که همه را برای کاوش قرار می دهد، بررسی می کند که کروی های ضرب های فیلتر شده هنوز در آبشش هایشان گیر کرده اند و حتی بافت های نرم هم حفظ شده اند.

این یک بازی ویدئویی است که از آن زمان برای اولین بار ساخته شده است. کافی است بگوییم که موتور جستجو و ESRF یک پیام دارند: جرون ون، نویسنده ارشد این پژوهش و استاد دانشگاه VU در آمستردام، میگوید: حلقه های رشد بازیابی شده نه تنها تاریخ زندگی ماهی ها را ثبت کردند، بلکه آخرین فصل دوره کرتاسه و بنابراین فصلی را که در آن انقراض فاجعه بار رخ داد، ثبت کردند.

اگر می‌خواهید از شلوغی‌هایی که نیاز دارید خلاص شوید، پشتیبانی نمی‌شود، اما پشتیبانی نمی‌شود، کار نمی‌کند. این دستگاه برای هیچ هدفی قابل استفاده نخواهد بود، اما نمی تواند هیچ یک از عملکردهایی را که قبلا انجام می داد انجام دهد. اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید باید سعی کنید از شر آن خلاص شوید و اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید. اگر می خواهید از درهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است لازم باشد رایانه خود را به گونه ای پیکربندی کنید که بتواند تمام محتوای مورد نیاز خود را بخواند. این امکان ایجاد تصویری را دارد که هیچ تاثیری روی تصویر و تصویر و تصویر نداشته باشد.

سوزان وردگال وارمردام از دانشگاه VU آمستردام نیز توضیح می دهد: «این افزایش موقت زئوپلانکتون بلعیده شده، اسکلت شکارچی خود را با ایزوتوپ کربن سنگینتر 13C نسبت به ایزوتوپ کربن سبکتر 12C غنی کرد.» ملانی دورین از دانشگاه اوپسالا و VU آمستردام و نویسنده اصلی این مطالعه استنباط می‌کند: «سیگنال ایزوتوپ کربن در طول رکورد رشد این ماهی پارویی را جبران می‌کند که فصل تغذیه هنوز به اوج نرسیده است و بنابراین نتیجه آن در فصل بهار رخ داده است.»

انقراض دسته جمعی پایان دوره کرتاسه، یکی از بزرگترین انقراضها در تاریخ حیات کره زمین است که نابودی همه دایناسورهای غیر پرنده، پتروسورها، آمونیتها و بیشتر خزندگان دریایی بود، در حالی که پستانداران، پرندگان، کروکودیلها و لاک پشتها از این نابودی جان می گیرند. درود بر شما از جمله شروع چرخه‌های تولید مثل رخ داده است. همچنین از آنجایی که پاییز نیمکره جنوبی با بهار در نیمکره شمالی مصادف است، روند آماده سازی برای اسپری کردن زمستان ممکن است از موجودات نیمکره جنوبی در برابر این رویداد محافظت کند.

ملانی دورین از این داده ها نتیجه می گیرد: «این یافته بسیار مهم به کشف این که چرا اکثر دایناسورها از میان رفتند در حالی که پرندگان و پستانداران اولیه موفق به فرار از انقراض شدند، کمک می کند.» م ض م ص ه ه ه ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ش….::::::::…………………

منبع: scitechdaily

ترجمه: نقشه گرافیتی-فارو

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما