آخرین اخبار «جدید قم

رقابت های لیگ دسته اول فوتسال استان خراسان رضوی در دو گروه هشت تیمی در حال برگزاری است. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو از مشهد، محمدرضا تمامگر، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در گفتوگو با خبرنگاران گفت: نهمین همایش سراسری برق و الکترونیک ایران با رویکرد تخصصی نظریه کنترل و کاربرد آن در مهندسی برق، شهریور امسال در شهرستان گناباد برگزار میشود. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد گفت: نهمین همایش سراسری برق و الکترونیک ایران با رویکرد تخصصی نظریه کنترل و کاربرد آن در مهندسی برق، شهریور امسال در شهرستان گناباد برگزار خواهد شد. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اظهار کرد: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC ) نمایه شد. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو از مشهد، محمدرضا تمامگر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اظهار کرد: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در روزهای ۶ و ۷ شهریورماه ۹۷ در این دانشگاه برگزار میشود.

اخبار جدید هرمزگان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گنابادگفت: نهمین همایش سراسری برق و الکترونیک ایران با رویکرد تخصصی نظریه کنترل و کاربرد آن در مهندسی برق، ششم و هفتم شهریور در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار خواهد شد. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در روزهای ۶ و ۷ شهریورماه ۹۷ در این دانشگاه برگزار خواهد شد. به گزارش قدس آنلاین؛ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گنابادگفت: نهمین همایش برق و الکترونیک ایران در گناباد سراسری برق و الکترونیک ایران با رویکرد تخصصی نظریه کنترل و کاربرد آن در مهندسی برق، ششم و هفتم شهریور در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار خواهد شد. این نخستین حضور سامانه بومی و راهبردی باور ۳۷۳ در یک رزمایش پدافند هوایی بود که عملکرد بسیار موفقی را تحت کنترل و هدایت شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور داشت.

استاندار قم در این بازدید مهمترین راه کنترل کرونا در سطح استان را رعایت شیوه نامه ها و همچنین واکسیناسیون همگانی عنوان کرد و گفت: با شروع بیماری در سطح استان و کشور مردم به میدان آمدند و حضور ارزشمند مردم در رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، بخش بزرگی از مشکلات را مرتفع کرد. وی اظهار کرد: با وجود اینکه محصول کوئیک به تازگی در گروه خودروسازی سایپا تولید و عرضه شده اما با توجه به بازخوردهای مناسبی که از مشتریان دریافت شده و همچنین تاکید تیم مدیریتی جدید سایپا بر افزایش رضایتمندی مشتریان، مدل جدیدی از این خودرو در شرکت پارس خودرو تولید خواهد شد. قدس انلاین : رئیس اداره برق گناباد گفت: یک هفته قبل از اینکه اجرای طرح قطعی برق در این شهرستان عملیاتی شود، بهمدیران مرغداریها این موضوع اطلاع شد. آنها که از قبل از چنین تصمیمی، قصد فرار از مزرعه و رفتن به مکانی موعود را داشتند، در نقشهی خود مصممتر میشوند و راههای مختلفی را امتحان میکنند، اما هر بار شکست میخورند. قیمت مبنای هر سهم سغدیر ۱۴۵۰ تومان خواهد بود؛ به این ترتیب حداقل ارزش این عرضه اولیه ۲۴۳ میلیارد تومان خواهد بود و هر کد معاملاتی واجد شرایط میتواند حداکثر ۱۰ درصد از این عرضه اولیه را خریداری کند.

علی آراسته روز یکشنبه در نشست کارگروه فرهنگی و اجتماعی گناباد افزود: از این میزان ۱۶ میلیارد ریال در قالب تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغال معتادان بهبود یافته و یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هم به صورت کمک بلاعوض به معلولان ساکن روستاها تعلق گرفته اخبار جدید زلزله است. وی ادامه داد: با توجه به هوای گرم، مشکلاتی برای تأمین انرژی در کشور بوجود آمده، اما انتظار میرفت که حداقل برق واحدهای تولیدی از جمله مرغداریها قطع نشود. مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: برخی از مرغداران این شهرستان به دلیل قطع برق و نداشتن مولد برق اضطراری طی 2 روز گذشته متحمل ضرر و زیان شده و بخشی از مرغهای تولیدی آنها تلف شد.به گزارش صدای ایران، علیرضا حسین زاده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مرغداران مزبور تمهیدات پیشگیرانه در زمان قطع برق و حوادث پیش بینی نشده را فراهم نکرده و به مقوله پدافند غیر عامل توجه لازم نداشتند. این مرغداران متضرر با آوردن مرغهای تلف شده خود در جلوی اداره برق گناباد تعدادی از آنها را به آتش کشیدند. وی اظهار کرد: بر اساس قرارداد منعقد شده، مرغداران موظف به تامین مولد برق اضطراری هستند تا در زمان قطع برق ناشی از طوفان، حوادث پیش بینی نشده یا قطع موقت به دلیل اوج مصرف، متضرر نشوند.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه